Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hova menjek Budapesten vérvéte...

Hova menjek Budapesten vérvételre ahol kedvesek?

Figyelt kérdés
Magánklinikát vagy magánrendelőt keresek ahova be tudok jelentkezni és megcsinálnak egy teljes vérképet vérvétellel.... nagyon félős vagyok és sztk-ban mindig csak rossz tapasztalatom volt... Sajnos nehezen is tudnak venni vért pedig minden trükköt bevetek előtte amit lehet... Valakinek van tapasztalata, hogy hova érdemes menni hol a legkedvesebbek?
2020. okt. 17. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem SZTK-ban is mindig kedvesek voltak Bp-Szent János Kórház. Vett már tőlem többször a háziorvosom asszisztense, a rendelőben, de otthon is, régóta ismerem, egy tündér.
2020. okt. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom de sajnos nem oda tartozom helyileg :(
2020. okt. 17. 14:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Én mindenhol rémült vagyok és titkolni sem tudom, többnyire megkönyörülnek és kedvesen viselkednek.

Pedig már szültem is, mégsem sikerült a sok vérvétel alatt megszoknom a műveletet. Nyugodtan jelezd, hogy majrézol vagy ájulós vagy, remélhetőleg normálisak lesznek. Egy kocka csokit (melba vagy mittudomén) szoktam magamnak vinni, én tleg ájulós vagyok, ha egyet a szúnyognéninek is adsz, tán még nem minősítik hálapénznek, de kicsit feldobod a napját.

2020. okt. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a Centrumlab vérvételi pontján voltam a Szent Margit kórházban.
2020. okt. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!