Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Corona vírus. Hogy van ez?...

Corona vírus. Hogy van ez? Szeretnék ingyen tesztet csináltatni, de nem lehet.

Figyelt kérdés

Corona vírus. Hogy van ez? Szeretnék ingyen tesztet csináltatni, de nem lehet.


A Cecília váltig állítja, hogy ingyen csinálják a tesztet, de ez nem így van. Ha házi orvoshoz megyek, az elhajt, hiába van lázam és köhögök és fáj a hátam, azt mondja, vegyek be coldrexet, meg akármit. Ha a kórháznál kérdezem, ott az van, hogy ne legyen lázam és semmi tünetem, akkor talán megcsinálják 20.000.- Ft-ért. Ha tünetem van, akkor mehetek haza, vagy hívjam ki a mentőt, amelyik megintcsak elhajt és nem csinál tesztet. Mi van itt? De hát a családom összeszedte a 20.000.-FT-ot (mert én a nyugger horda tagja vagyok) és mégse tudok tesztet összehozni, pedig lehet, hogy beteg vagyok és több tíz embert megfertőzök. Na ugye. Akkor most mi a teendő? Vegyem meg a koszorúmat? Ráadásúl 74 éves vagyok.


Üdvözlettel Papa946



2020. okt. 30. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
7%
Ne pánikolj. Gyógyítsd meg magad az influenzábol ahogy szoktad, és felejtsd el a tesztet.
2020. okt. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi is betegek voltunk, de nem csináltattunk tesztet. A férjem 2 hét szabit vett ki, én home office-ban maradtam, a gyerek is itthon maradt. Nem kértem tesztet. Egy : tudod ki fizet ezért. Kettő :ezt a macerát csinálja végig akinek két anyja van. Három : És akkor mi van, ha pozitív a teszt? Ugyanaz mintha nem csinálsz tesztet. Meggyógyitod magad. És nincs felesleges penzkidobas es idegeskedés.
2020. okt. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
23%
Ne stresszelj. Ha az orvos szerint nem kell teszt akkor miért bírálod felül?
2020. okt. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Van más gyanús tüneted is Papa, vagy "csak" ennyi amit leirtál? Mert ez alapján én sem csináltetnék tesztet.
2020. okt. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!