Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyire fáj egy nyelv pc...

Mennyire fáj egy nyelv pc illetve hogy kell kezelni?

Figyelt kérdés

Holnap megyek szuratni és kivancsi lennek h mennyire fáj:D. Kinek milyen élmény volt? És még meddig fájt utána? A nyelvem befog dagadni és nem fogok tudni "beszélni"?

Mivel kéne kezelni? És cigizni lehet rá? 18/l


2020. nov. 7. 17:14
 1/2 Oltai Janka válasza:
Hát ha a személyes tapasztalatomat akarnám elmondani, hogy életem legfájdalommentesebb piercingje volt valaha. Be fog dagadni, és amit ajánlok, az az, hogy apróra vágott nem annyira savas gyümölcsöket fagyassz le és azokat eszegesd utána, nekem bevált. Valamint persze a rendszeres fertőtlenítés. Nekem 3 nap alatt elmúlt a fájdalmam, de az alkohollal ill. a cigivel csak csínján, mert hiába múlik el a fájdalom a dagadás 4-6 hétig a szúrás után bármikor visszajöhet. Ezért is érdemes addig fertőtlenítgetni.
2020. nov. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Renben köszönöm:)
2020. nov. 8. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!