Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Akinek koronavírus tesztet...

Akinek koronavírus tesztet rendelt a dokija házhoz annak hány nappal utána telefonáltak és milyen számról?

Figyelt kérdés
Engem 2x hívott egy privát csak sajnos nem hallottam és 5. napja hogy várom a hívást hogy jöjjenek tesztelni

2020. nov. 9. 11:54
 1/10 anonim válasza:
Kedden megrendelte, szerdán délelőtt hívtak is, hogy délután jön a mentős. Péntek már volt eredményem is. Természetesen negatív lett.
2020. nov. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A mentősöknél voltam önkéntes az első hullámban, egy privát számról hívtuk az aznapi teszteseket.
2020. nov. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
engem hívtak 2x privátról de nem hallottam.ilyenkor mi van ha ők voltak? nem is keresnek többször?
2020. nov. 9. 12:05
 4/10 anonim ***** válasza:
7 napot vártam a tesztre. 7nap után felhívtak, hogy én fáradjak be mintavételre, azt sem kérdezték meg, hogy vagyok e olyan állapotban, van e kocsim vagy végigfertőz e a buszt, semmit. Levették a mintát, azt mondtàk minimum 5 nap az eredmény. Ha van ügyfélkapum, nézegessem ott, ha nincs, hívjam a háziorvosomat. Na hát én inkább csinálok egy ügyfélkaput, nem bízom a “véletlenre” :D van ismerős, akit hamarabb ment ellenőrizni a hatóság, hogy otthon van e, minthogy ő megtudta volna, hogy pozitív :D nyilván el vannak havazva, megértek én mindent és nem is hibáztatok senkit, de le sem írom most ide, hogy milyen szinten nincsenek tisztában az egészségügyben dolgozók a jogszabályokkal. Maradjunk annyiban, hogy a tesztet vevő mentős hülyének nézett, mert szerinte fölöslegesen ülök otthon, hisz az ELSŐ TÜNETtől számított 10 napra én már mehetek amerre látok, a háziorvos asszisztense meg fennhangon küldött el a francba, hogy hogy kehet ennyi eszem, várjak szépen a tesztre, ha pozitív, további két hét itthon... hozzàteszem, a neten egy harmadik opciót olvastam...:) 11. Napja ülök itthon, ebből 7 napot vártam a tesztre, most még 5-öt az eredményre. Hogy hogyan tovább, senki sem tudja megmondani..
2020. nov. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az igen utolsó! Akkor én türelemre inthetem magam.. nincs mese. :/

Nekem szerdán vették le a mintát, 3-5 napot mondtak, de még ma sem semmi eredmény, pedig ez az 5-dik nap..

2020. nov. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Most próbáltam regisztrálni az ügyfélkapura, mert azt tanácsolta a háziorvos. Regisztrálni lehet online, de kell hozzá egy kód, amit csak személyesen tudsz kikérni egy okmányirodàban :))) szóval, ott vagyok ahol a part szakad, nem mehetek ki, hisz karanténban vagyok (elvileg :D) akartam tanácsolni, hogy regisztrálj, de nem tudsz sajnos te sem :/
2020. nov. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha van az embernek ügyfélkapuja, az EESZT rendszeren meg lehet nézni a leleteket. Ha nincs, az szívás, mert igen, otthonról nem lehet csak úgy regisztrálni. Annak az orvosnak, aki rendelte a tesztet, viszont a lelet kiadás utáni napon már tudnia kell az eredményt. Nálunk a családban akinél volt hasonló tünet, ott 3 nap alatt értek ki a mentők, de az vidék, gondolom picit kevesebb a munkájuk.
2020. nov. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem van ügyfélkapum, nézem is minden nap az eeszt.gov.hu oldalon hátha van már eredményem, de 5-dik napja semmi!!! Már kivagyok. :/ Munkahelyem is szorongat..
2020. nov. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem múlthét kedden kérte a háziorvosom a tesztet és szerdán hívtak is telefonon a mentősök egy 30-as számról, hogy másnap 12-13 óra között jönnek mintát venni. Délután 5 re sikerült végül kiérnie egy orvostanhallgató csajnak. Ma már fent is volt az eredmény az ügyfélkapumon.
2020. nov. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Basszus, mekkora különbségek vannak, azért meglepő. Igaz nem pesti vagyok, de megyeszékhelyen élek, és tényleg így is 7 nap volt a teszt és ki sem jöttek. (Ami nekem nem gond, meg tudtam oldani, hogy kocsival kimenjek, de a sorban álldogáló idősebb köhögő néni aki a biciklijébe kapaszkodott 5 fokban, biztos szívesebben maradt volna otthon :/:))
2020. nov. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!