Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Bent vagyok a Szent lászló...

Bent vagyok a Szent lászló kórházban, de olyan körülmények vannak hogy ez valami borzalom.. Lehet valami áthelyezést vagy hasonlót kérelmezni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy panaszkodó ember de ami itt megy az egy katasztrófa..

Úgy beszélnek a betegekkel mint az állatokkal, a "reggeli" az egy szelet vajas kenyér, ha sajátot rendelnél, akkor se engednek ki, de le se mennek érte.. nincs higénia.

Van erre valami megoldás?


2020. nov. 15. 14:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%
Igen, befogni, tűrni, belátni, hogy válsághelyzet van, türelmesnek lenni. Vírus után pedig kiállni az EÜ és EÜ dolgozók mellett, hogy javuljon a szituáció.
2020. nov. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem voltál még kórházban? A Szent László sztem még a jobbak közétartozik. Reggelire, vacsorára vitess be családtagokkal vmit,hogy ne csak üres vajaskenyér legyen. (Felvágott,paradicsom, paprika, joghurt, stb) wc-papírt, evőeszközt, tányért, bögrét ugye vittél be?
2020. nov. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%

@14:48


Nem ettől fog javulni az egészségügy helyzete, hanem ha végre a Viktátor nem a szánalmas magyar fociba meg a haverok zsebébe dönti a költségvetést...

2020. nov. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
40%

Szerinted másik kórházban jobb?:DD

Lehet menni magánklinikára, külföldre, vagy számon lehet kérni a kormányon az ellopott milliárdokat, amiket az eü-re költhettek volna.

Most, hogy telítettek az intenzívek a COVID miatt, persze könnyű szembesülniük azzal, hogy azokból az ellopott pénzekből nem Grazban kellett volna kezeltetniük magukat, és szarni bele a hazai eü.-be...

2020. nov. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
47%
A Szent Lászlo kimondottan jo korház (sok többihez viszonyitva!) Szerintem örülj, hogy ide kerültél (ha már egyszer korházba kellett menned). Kitartás! A büffé nem müködik? Az automaták sem? Vagy pedig nem szabad kimenned a korteremböl?
2020. nov. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%
Mondjuk a korona valószínűleg nem segít rá a kórházi élményre:DD
2020. nov. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
2, joghurt??? Nálunk a portán kell hagyni a csomagot, szept közepén két nap múlva vitték fel apunak :(
2020. nov. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Sok mindent hoztam magammal, de azért nem gondoltam volna erre..

Nem 5 csillagos wellnest szeretnék, hanem normális ellátást. 3 emberrel vagyok egy szobába. Szerencsétlen alig tud felülni, és a nővér úgy beszél vele mint a sz@rral. Nemhogy segíteni nem segít, de még rá se figyel..

2020. nov. 15. 16:47
 9/17 anonim ***** válasza:
74%
Ez a nagy magyar egészségügy amit Orbán Viktorék úgy feltúrbóztak a koronavírus miatt. Kongói színvonal.
2020. nov. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%

Le leszek pontozva, de leírom:

1. Igaz, most nagy a terheltség, de ez, amit tapasztalsz, nem amiatt van. Ez ilyen, sajnos, és ne csak most, hanem mindig.

2. Ilyen hozzáállást rendszeresen megtapasztalva mondom, hogy ezen az egészségügyön nem lehet pénzzel segíteni. Mert aki durva a beteggel, arra nem az a megoldás, hogy kitömjük pénzzel, attól nem lesz benne nagyobb az empátia. Aki rendes, és akinek TÉNYLEG HÁLÁS vagy, mert úgy érzed, KAPTÁL tőle valamit, akár pár bátorító szót, az tényleg megérdemelne több pénzt (is), de vannak olyanok, akiket az emberhiány ellenére is ki kellene dobni.


Hozzáteszem, VANNAK természetesen nagyon lelkiismeretes, kedves orvosok és ápolók, akik tényleg reményt adnak! Amúgy az egyetlen kórház, ami úgy néz ki, és ahogy úgy is viselkednek, ahogy egy kórházban kellene (infrastruktúra és emberség), az eddigi tapasztalataim szerint az Amerikai úti. Tehát LEHETSÉGES volna a többiben is embernek nézni a betegeket.


Amúgy igen, mivel ennek a kormánynak ez már a 3. ciklusa, igen, elég régen vannak ott ahhoz, hogy számon lehessen kérni rajtuk az eü hiányosságait, de legyünk őszinték: a rendszer már legalább 30 éve rohad, de eddig egyik kormány sem vette a fáradtságot, hogy érdemben tegyen ellene valamit.

Részben ez az oka, hogy emberileg is annyira kontraszelektált lett emberileg is ez az ágazat:( Aki normális, azok többsége amint teheti, elhúz külföldre, tiszta sor. Csak a nagyon elhivatottak és a nagyon selejtek maradnak itt...


Jobbulást! És tarts ki. Ha tudsz, próbálj segíteni a szobatársaidnak, most, hogy látogatási tilalom van, ez sokkal fontosabb, mint bármikor!

2020. nov. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!