Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az korrekt, hogy az idősek...

Az korrekt, hogy az idősek otthonában a 37 fok testhőmérséklet felettieket külön szobába teszik?

Figyelt kérdés
Anyukámnak 37.9-et mértek és betették egy 4 ágyas szobába, ahol a többiek is lázasok.
2020. nov. 22. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem igen, így megelőzhető hogy a betegek megfertőzzék a többieket is.
2020. nov. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Ideális lenne a lázasokat egymástól is elkülöníteni, de ha erre nincs lehetőség, akkor még mindig jobb így, mint az egészségesekkel is vegyíteni őket.
2020. nov. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Igen, az. Az idősek hőmérséklete a biológiai folyamatok lassulása matt egyébként is valamivel alacsonyabb, mint a gyermek- vagy felnőttkorúaké.
2020. nov. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Csak azert, mert nincs teszt meg idobe telik az eredmeny, nem jatek a tobbiek elete.
2020. nov. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Angel3000 ***** válasza:
100%
Sziia! Elkellett volna izolàlni nem egybe tenni ôket! Sajnos ezért kôvetkezik be a probléma ! Jobban kellene megszervetni az Idôsotthonok védekmét a Korona virustòl! Kûlôn izolàziòs szobàt kijelôlbi a ràszorulòknak! Minden jòt!
2020. nov. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17%
5-ös szerinted van hely arra egy idősek otthonában, hogy minden beteget külön szobába tegyenek?
2020. nov. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Itt lenne hely, mert most fele annyian vannak.
2020. nov. 22. 20:30
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Hasonloan jartunk nagymamammal. Es baromira nem korrekt!!


Teljesen kikadtam. Eleve igy nagyobb virus terhelesnek vannak kiteve. Es gondolomnincs folyamatosna nyitva az ablak es nem maszkban vannak...jaj es ejjel hogyan is lehetnenek. Irj nyugodtan privatot nekem.

2020. nov. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

8-as vagyok:

A tobbieknek akik olvassak. Nalunk mindenkit teszteltek az otthonban, es 70%-os fertozottseg idosek es gondozoik kozott egyarant. Csak hat valamelyiktunetmentes tobb helyen dolgozo apolo vitte be a virust az elejen es szethordtak. Van izolacios szoba, amit azok kaptak akiket korhazbolhoztak vissza. A szobak amugy 2-3 agyasak. Akik pozitovak voltak. Hely hianyaban egybepakoltak mas pozitivokkal. Szepen elkezdtek hullani kozben szegenyek.

Nagymamam elso korben negativ volt a szobatarsaval egyutt. Azutan egyetlen egyszer 38.1-et mertek neki. De fel se irtak. Utana kovetkezo teszt pozitiv lett. Egybolatkoltoztettek 2 masik lazas beteg nenihez. Neki nincs tunete. Akikkel egybekoltoztettek azok kozul az egyiket mar aznap ejjelmento vitte el. A masik 2napig lazas volt folyamatosan.

En ertem, hogy nincs hely. De ahol.van ott ilyet nem szabadna hagyni. Hiszen nem csak az szamit hogy pozitiv a teszted, hanem az is hogy utana legalabb virusmentes kornyezetben vagy-e vagy betegekkel, akik nyilvanvaloan virust lihegnek ki es a szoba levegoje tele van a kis cseppekkel esrajtuk a virussal.

Szoval az enyhetunetest vagy tu etmentest betenni tunetesekk vagy sulyos betegek koze az hazardjatek vagy i kabb ez aneki ugyis mindegy mar hozzaallas.

Kerdezo ha valoban van hely az otthonban. Verd az asztalt kixsit vagy fizessbe nekikegy kisplusz penzt egy kulon szobaert. Jo egeszsegetaz anyukadnak!

2020. nov. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!