Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha egy CT vizsgálat révén a...

Ha egy CT vizsgálat révén a leletem negatív lett és a felvételeken sem látható komolynak tűnő dolog, akkor egyértelmű hogy nincsen nekem daganatos vagy más, súlyosabb betegségem?

Figyelt kérdés

2020. nov. 26. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Legalábbis a vizsgált területen.
2020. nov. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ez akkor is igaz, ha a felvétel kontrasztanyag nélkül készült?
2020. nov. 26. 11:13
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
84%
Igen, akkor is igaz.
2020. nov. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És hogyha ezen kívül még a vérvétel, a szemészet és neurológiai lelet is mind negatív, akkor érdemes ennek ellenére még elmenni egy MR vizsgálatra is?
2020. nov. 27. 12:37
 5/6 Salx Narval ***** válasza:
75%
Igen ha így ítélik meg az orvosaid, bízd ennek a megítélését az ő szakértelmükre. Számodra is megnyugtatóbb lesz ha ott sem találnak semmit. Én is hasonlóképp reagáltam mint te de utána nagyon felszabadító érzés volt megtudni, hogy meggyógyultam. Ha lesznek esetleg kontroll vizsgálataid azokat is csináld végig a saját érdekedben.
2020. nov. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%

Semmi se lehet egyértelmű.

Még egy amputált lábú embernek is vissza kell menni orvosszakártői vizsgálatra, hogy nem javult-e az állapota...

2020. dec. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!