Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Igaz, hogy (mostanság) ha...

Igaz, hogy (mostanság) ha valakit beszállít a mentő a kórházba, (mondjuk kisebb baleset miatt) ha 8 óránál tovább tartják benn, kötelező COVID teszttel haza bocsátani?

Figyelt kérdés
Kötelező, vagy kérni kell? Ha kérni kell, kitől, hisz be sem mehetek a kórházba. Mi az útja / folyamata a dolognak? Örülnék ha az egészségügyben dolgozók válaszait olvashatnám. Köszönöm!

2020. nov. 27. 06:22
 1/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Hazaengedni csak azt lehet, aki nem szorul kórházi ellátásra.
2020. nov. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, akkor olvasd el még egyszer... Baleset miatt! Kötözés, röntgen, megfigyelés. NEM covidosként ment be, így lehet, hogy bár tegnap vitték be, ma haza engedik.

Nem tudom értelmesebben leírni, tovább részletezni meg felesleges.

2020. nov. 27. 07:44
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Sajnos értelmetlen a kérdésed, gondold át jobban.
2020. nov. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én értem amit mondasz. Szerintem biztos hogy nem kell. Nagyon nagy munka lenne ha mindenkit tesztelnének aki kórházban jár. Még így is alig bírják, az +1000 ember lenne minumum.
2020. nov. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4 Köszönöm.

#3 Most sem tudom mi az érthetetlen.

2020. nov. 27. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!