Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek mikorra tetőzhet...

Szerintetek mikorra tetőzhet a kórházak befogadóképessége a Covid-os betegek kezelésében?

Figyelt kérdés

Magyar kórházakr érteném.

És mi lenne a vészforgatókönyv ha megtelnének a korházak?


2020. nov. 30. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Miér?
2020. nov. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Vannak plusz konténerkórházak és valószínűleg épülne mégegy és mégegy.

Vagy bővítenének konténer részeket egy meglévő kórház mellé. Nem tudni, mert ilyen szintű betegnövekedés még nem igazán volt a közelmúltban egyik országban sem. Ez nemcsak Magyarországnak nehéz, hanem az összes többinek a világon.

2020. nov. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Itt nem a korhazakkal van a gond, hanem H nincs egészségügyi dolgozó. Én is most jöttem el a szakmából. Már nagyon rogyadozik az egész és nagyot fog szólni.
2020. nov. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Forrás: koronavirus.gov. hu


"7732 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 649-en vannak lélegeztetőgépen."

2020. dec. 2. 09:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Le lehet pontozni nyugodtan, csak mert értek hozzá (rohejesek vagytok) :) de én már látom, hogy ezek a kimaradások 5-10 év múlva hozzák majd az igazán nagy bajt.
2020. dec. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!