Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Beregisztráltatok már a...

Blue Child kérdése:

Beregisztráltatok már a Vakcinainfó oldalra?

Figyelt kérdés
2020. dec. 8. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Persze, hogy aztán majd jól megszúrjanak Putyin-trágyával.
2020. dec. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mindenki paranoiás? Mást sem hallok, mint "ez meg az van a vakcinában" és "meg akarják mérgezni az embereket". Na most ez orvosi értelemben véve skizofrénia. Sok szemét ember van, és sokat hazudnak, csalnak, lopnak, de hogy rossz vakcinával telihintse akárki is az országot, azt azért kétlem.
2020. dec. 8. 13:09
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Orosz hulladékot nem kérek az biztos.
2020. dec. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Be akartam volna regelni, de ennyi "paranoiás" válasz miatt sztem nem fogok.
2020. dec. 8. 13:32
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Be, az egész család, mert ez is egy esély, és nincs vesztenivalónk, legfeljebb nem igényeljük. Most, hogy Cilike először nyilvánosan is elismerte, hogy nem lehet majd a vakcinák közül választani, pláne úgy gondolom, amit végülis eddig is, hogy az orosszal akarnak majd végigoltani mindenkit, de azt nem fogadjuk el. Nem paranoiából, nem volt rendesen tesztelve (mondjuk egyik sem), és a nemzetközi kutatói közvélemény sem fogadja el a közölt eredményeket.

Amúgy nem vagyunk oltásellenesek, HA lesz szabadon válaszható vakcina, esetleg lesz kereskedelmi forgalomban (nyilván nem mostanában), akkor majd veszünk egy olyat, amit az akkori információk alapján jó választásnak gondolunk.

Az egész "vakcinainfo" oldal egyébként borzasztó arculcsapás, egy demagóg sz*r, semmi "infó" nincs rajta.

2020. dec. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ja tényleg, végülis az első sarkon autóbalesetben is meg lehet halni... Az meg gyorsabban ideér, mint a korona.

Különben én is választanék, ha elmennék: tutira a Pfizer-BioNtech kéne, mert több felmenőm között több amerikai, német és északi nép van vérszerinti. Orosz, kínai nincs. Azt is beadattam volna magamnak, de hát mindenki szerint én hülye vagyok, márpedig: "Méreg van az oltóanyagban." Na,az biztosan nincs. De ha valaki pl. szedett már Tegretolt epilepsziára vagy aridegzsábára, az tudhatja, hogy: "Ázsiai, főleg kínai személyek a tablettát ne szedjék, mert náluk súlyos mellékhatások léphetnek." Szóval igenis sok különbség van egy ázsiai és európai ember között. Még egyszer kiemelem: én még a kínait is beadattam volna, de mindenki hülyének nézett, mert abban "méreg van". Csak azért emeltem ki, mert nekem név nélkül sincs semmi bajom sem a kínai, sem a szélesebb ázsiai, sem a félig európai orosz néppel, csak a gyógyszer kompatibilitás a szervezettel egy egyszerű tablettánál nincs meg.

2020. dec. 8. 16:23
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja bocs, ezt kihagytam: Tegretol gyógyszer esetében a Betegtájlkoztató írja a népek közötti konfrontációt.
2020. dec. 8. 16:26
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
De minek előre regisztrálni? Ahogy elkezdik az oltást 1 hét múlva ott unatkoznak majd és az megy oltatni, aki csak akar, mindenféle regisztrációk nélkül.
2020. dec. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Helosziaszia ***** válasza:
A regisztrációval csak felmérik az igényt, hogy annak függvényében hogyan folytassák a korlátozásokat, vagy a média mit nyomasson
2021. febr. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!