Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Érdemes egy drágább (Omron)...

Érdemes egy drágább (Omron) minőségű vérnyomás mérőt vennem, vagy felesleges, és egy olcsóbb is ugyanazt tudja (Medison) maximum kisebb eltérésekkel?

Figyelt kérdés
Egyébként szivritmus zavarom van, emiatt gondolom a gépnek is nehezebb a dolga.

2020. dec. 20. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szívritmus zavar esetén jobb drágábbat és megbízhatóbbat venni, márkásabbat, mert sok esetben hiába van ráírva, hogy felismeri a ritmuszavart, de a vérnyomás mérése nagyon pontatlanná válik.
2020. dec. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha szivritmus zavar, akkor tenyleg a legjobbat kell. Vernyomasmeresre az egyszeru is tok jo, de ez mas.
2020. dec. 21. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mindenképp Sajnos én akciósan vettem 6 ezerért ! Tartós elemmel is egy napig bírta ( igaz naponta többször kellett akkor még mérnem ) Gyenge a motorja is az olcsóknak ! és sokat fogyaszt az erőlködés miatt ! Vettem OMRON-t már 1 éve megy tartós elemmel !
2020. dec. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!