Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehet választani, ki melyik...

Lehet választani, ki melyik oltóanyagot kéri?

Figyelt kérdés

Úgy tűnik, a legnagyobb bizalom az amerikai felé irányul (nem véletlenül), gondolom a legtöbben azt fogják kérni. Mi van, ha elfogy? Becsaphatnak és amerikainak álcázva beadhatják a szovjetet?

Miért rendelt Magyarország Kínából és Szovjetunióból is, mikor tudják, hogy Amerikát szeretné jobban a lakosság? (sok pozitív véleményt olvastam az amerikairól, többen abban bíznak, valamint magyar kutató keze munkája is benne van)


Nem tartalmaz oltásellenességet, nem rémhírkeltés, valamint nincs benne álhír.



2020. dec. 26. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Ha lesz valaha olyan, hogy egyszerre több oltóanyag is lesz az oltóponton, ahová mész oltásra, akkor elvileg választhatsz majd.
2020. dec. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
75%

Nincs Szovjetunió ma már.


Az Orosz Föderációtól rendelt a kormány vakcinát.

Tanulj egy kis történelmet, rádfér!

2020. dec. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 Bocsika, régen érettségiztem és dicsérettel
2020. dec. 26. 17:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Az oroszt és kínait még nem is hozták forgalomba.
2020. dec. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem sok mindenben szoktam egyetérteni Orbánnal de abban igaza volt amikor azt mondta hogy rendelnek több helyről is mert nem csinalhatnak politikát az oltasbol hogy emiatt ne jusson elég az embereknek. És valóban. Semmi megalapozott okunk nincs azt hinni hogy az orosz vagy kínai tudósok által kifejlesztett vakcina kevésbé jó mint a nyugati. Ez csak politika, hogy ki kivel szimpatizal. Én letojom melyiket adják be nekem. A tudós tudós az oroszoknal is, a kinaiaknal is, az oroszoknal is. Egyiknek se az az érdeke hogy ciant adjon be neked hanem hogy az övé jobb legyen mint a többi.
2020. dec. 27. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!