Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Száraz folyamatos kohogesre...

Száraz folyamatos kohogesre mi az ellenszer?

Figyelt kérdés

2020. dec. 29. 02:44
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Ömm... orvos pl..? 😀🤷‍♀️

Vannak dolgok (szem, fog, tüdőproblémák tipik ilyenek), ahol nem lehet kikerülni a dokit. Ez is ilyen. Meg kell h hallgassa a tüdőd h miért köhögsz.

Anno én is nagyokos voltam, h “csak le van tapadva valami” és toltam az ACC-t meg a zúzmót meg a kitudjamit, aztán kiderült h tök feleslegesen köhögtettem magam.

Felírt egy allergiagyógyszert (nem, nem allergiára) és rendbetett egy hét alatt.

Ne kísérletezz, hanem menj el szakértőhöz.

2020. dec. 29. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Száradásos torok gyuszira nekem a bevált, orvos által írt kúra az 1-1.5 dl lángos vízbe 8 csepp (zöld flakonos, nyálkahártyára használható) betadin. Majd ezzel gargaarizálni fogmosás előtt napi 2x.
2020. dec. 29. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Herbal Swiss Medical szirup, lándzsás útifû, kakukkfû ès egyèbb gyógynövèny kivonatot tartalmazó folyèkony szirúp mèzes-szilva izû, cukorbetegeknek is.
2020. dec. 29. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Na igen, az orvos kikerülhetetlen, mert sok mindentől lehet ez.
2020. dec. 29. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mézes boros tea
2020. dec. 29. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeket! :)
2020. dec. 29. 11:55
 7/8 anonim ***** válasza:

Inhalálni is lehet. Kamilla + kakukkfű. Jó tömény teát csinálsz, aztán mehet a gőz szippantás :)


Ez is segíthet tisztuni és köptetni.

2020. dec. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Inhalálni Diapulmon cseppekkel, illetve méz töménytelen mennyiségben.
2020. dec. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!