Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vérplazma vétel után elmehetek...

Arktika kérdése:

Vérplazma vétel után elmehetek melózni?

Figyelt kérdés
A szuzukinál vagyok szerelő és elmennék ebbe a pesti intézménybe vérplazmát leadni állitolag 25ezer forintot adnak érte. De hétközben mindig dolgozok és délelőtt lenne idöm erre munka előtt. Vajon melóra Alkalmas állapotban lennék közvetlenül utánna?
2021. jan. 3. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
58%

Igen, lehet utána dolgozni.


De az tuti, hogy minden egyes alkalommal nem kapsz 25.000 forintot. Valószínűleg valami akció, hogy x plazmaadás után többet fizetnek, de az átlagos térítési díj 5-6000 Ft körül lehet.

2021. jan. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem változó volt a plazmaadás utáni állapotom. Volt, hogy nem viselt meg, másik esetben pedig nagyon gyenge és fáradt lettem. Egyénfüggő,én biztosan nem mennék utána dolgozni.
2021. jan. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A folyadék veszteség miatt kissé megváltozik a keringés, amíg az eredeti vértérfogat helyre nem áll. Ennek időtartama egyéni.
2021. jan. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!