Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A gyermekkorban beadott...

A gyermekkorban beadott kötelező oltásokért sem vállalnak felelősséget a gyártók?

Figyelt kérdés
2021. jan. 6. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz?
2021. jan. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, ott sem.
2021. jan. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%

Most ezen miért akad ki mindenki?

Talán a cigigyártók vállalnak felelősséget azért, ha tüdőrákod lesz? Rá van írva, ha ennek ellenére szívod, az a te bajod.

Az oltásoknál is le vannak írva a lehetséges melléhatások.

2021. jan. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%

En se ertem mi itt a gond. A fogamzasgatlom betegtajekoztatojaban benne van minden feketen feheren. Siman meghalhatok agyverzesben, tudoemboliaban miatta. Le se carja a gyogyszergyarto ezek utan ha emiatt halok meg.

De garantalom neked a gyogyszeres fiokomba levo 10 fajta gyogyszerbol 8 halalos kimenetelu mellekhatasokat is okozhat. Megis szedjuk oket.

2021. jan. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Feltettem egy kérdést, mert nem voltam vele tisztában. Ha nem tudsz igennel vagy nemmel felelni, akkor ne válaszolj, nem olyan nehéz feladat, nektek mégis meghaladta az értelmi képességeiteket, gratulálok.
2021. jan. 6. 20:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!