Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért nincs több koronavírus...

Miért nincs több koronavírus elleni oltóanyag?

Figyelt kérdés

Elég lassan jönnek az oltóanyagok.


Érdemes lenne jó alaposan feltölteni a készleteket a gyógyszerekből (favipiravir), vakcinákból, hogy a következő járványt (vagy járványokat) könnyebben meglehessen fékezni.


Már most lehetne nézni, hogy melyek lesznek az újabb oltópontok, és esetleg kutatni egy jobb, erősebb vakcinát. Hogy az is kéznél legyen a biztonság kedvéért.


2021. jan. 9. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Szerinted nem ezen vannak?
2021. jan. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
A kulcsszó a gyártási kapacitás. Nem tud a semmiből holnapra teremni 7 milliárd oltás. Olyan ütemben lehet beadni, ahogy gyártják.
2021. jan. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Meg ahogy leszállítják, kiosztják oltópontokra, és a kellő szakember beadja.
2021. jan. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%

Hogy robbanna fel a kocsi amivel ezeket a sza.....t hozzák!!

Emberek ébredjetek már fel nem meggyógyítani akarnak sokan vagyunk a földön pusztulnunk kell!!

2021. jan. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
@4 Neked tényleg pusztulnod kell, méghozzá gyorsan.
2021. jan. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Én direkt elkaptam az elmúlt hetekben hogy ne tudjanak beoltatni :D

20/F vagyok, csak hőemelkedésem volt és jövő héten elhagyhatom a háziőrizetet.


Ha nem akarsz oltatni csak kapd el valahogy, pl menj sokat tömegbe,boltba,húzd le a maszkot az orrodrol. Nekem bevált.

2021. jan. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
@6 Azt vágod, hogy a természetes módon szerzett immunitás általában max. pár hónapig tart?
2021. jan. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Az oltásra is azt mondják.


De a testem már ismeri a kórokozókat, ergo másodjára már még könnyebben legyűri. Amúgy a természetes védelem mindig jobb mint a mesterséges. Szerinted miért olyan gyenge sokaknak az immunrendszere?


A sok gyógyszer és az ártalmatlan vírusok elleni sok oltás miatt.

2021. jan. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%

Nem, nem mondják ezt az oltásra. Valószínűleg szükséges lehet bizonyos időközönként megismételni, de sokkal tovább tart, mint a megfertőződés által szerzett.

Zsenikém, épp erről van szó, hogy a természetes módon szerzett immunitás pár hónap alatt ált. megszűnik, nem marad memóriasejt:D

Nem jobb a természetes a mesterséges, nemhogy nem mindig, hanem az esetek többségében fordítva van. Jelen esetben is sokkal jobb a mesterséges, hiszen biztosabb, tovább tart, és kevésbé veszélyes.

Azért gyenge sokak immunrendszere, mert nem visznek be elegendő olyan anyagot, ami a megfelelő fenntartásához szükséges.

Az a sok gyógyszer és oltás abban segít, hogy ne halj meg, és akárhogy nézem, egy élő ember immunrendszere mindenképpen erősebb egy halotténál.

Láthatóan annyi fingod sincs az egészről, mint egy gimnazistának, úgyhogy én a helyedben inkább nem okoskodnék.

2021. jan. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Akkor zabáld a GMO kajákat, mekis szarokat, oltsad be magad minden szarért;influezáért,covidért,szúnyogcsípésért


én maradok a természetes gyógymódoknál és a megelőzésnél; egészséges étrend,edzés,vitaminok stb.

2021. jan. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!