Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » EHR dokumentum (lelet) mikor...

EHR dokumentum (lelet) mikor kerül fel a felhőbe?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam magándokinál ultrahangon, ott azt mondták most nem adnak ki papír alapú leletet, de ügyfélkapun keresztül (eeszt.gov.hu) meg tudom nézni én is és az orvosom is aki beutalt uh-ra.


Ismerem ezt az oldalt, viszont tegnap óta még nem került fel a lelet...


Mennyi időbe szokott ez telni? Azt hittem már tegnap fent lesz, kéne aggódni vagy mindig beletelik egy kis időbe?



2021. jan. 12. 08:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elvileg, ha ők rákattintanak, azonnal felkerül. Ha ma sem jelenik meg délelőtt, esetleg hívd fel őket, hogy még nem látni, lehet, hogy rendszerhiba volt (mostanában többször láttam kiírva).
2021. jan. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! :)
2021. jan. 12. 09:02
 3/13 anonim ***** válasza:
Fent kellene már rég lennie. Az EESZT-n elég sok fül van, ahol adatot lehet lekérdezni, valamint az adatlehíváshoz először be kell állítani egy időszakot, amire szűrsz, és utána tudod az adott időszakra indítani a keresést.
2021. jan. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Már fenn kéne lennie, azonnal mentenek. Laboratóriumi vizsgálatok (értelemszerűen ) később kerülnek fel.
2021. jan. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Hmm, azóta sincs fent :/ tegnap este 17 körül voltam a dokinál.


Megnéztem 2 helyen is, egyik az ellátások-> eseménykatalógus, és ezen belül megjelenik hogy jártam ennél a dokinál tegnap, de ha rámegyek a részletekre, akkor az "EHR dokumentum: nincs" jelenik meg, tehát nyoma van legalább h ott jártam csak még lelet nincs fent.


A másik pedig az ellátások-> egészségügyi és betegdokumentumok fülnél van, viszont itt értelemszerűen semmit nem ad ki erre vonatkozóan, mivel ugye maga a lelet nincs.

2021. jan. 12. 11:54
 6/13 anonim ***** válasza:
Napokba telik,na meg hogy mikor készül el a lelet.
2021. jan. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy UH lelet azonnal elkészül, ez nem labor, vagy ilyesmi.
2021. jan. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Így van, már nyilván tudom az eredményt, csak ezzel mennék tovább majd a nődokihoz, ezért is érdekelne.
2021. jan. 12. 16:12
 9/13 anonim ***** válasza:
Attól még nem biztos, hogy véglegesítették a leletet a gépben.
2021. jan. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Írj az EESZT-nek, hogy mi lehet az oka. Készségesen valaszolnak a kerdesekre - azért ajánlom, hogy inkább itt próbálkozz először, mert nem mindig kedvesek a telefonban a rendelőben.

Ha az EESZT ügyfélszolgálata azt állítja, hogy már fenn kéne lennie és ez nem rajtuk múlik, akkor próbáld meg a rendelőt.

2021. jan. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!