Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Adnom kell valamit az orvosnak...

Adnom kell valamit az orvosnak, vagy én gondolom túl?

Figyelt kérdés

Ápolónőként kezdtem dolgozni, két hónapja.

Igazából mindenkivel tökre jól kijovok, tegnap történt az, hogy anyukám bekellett , hogy jöjjön a kórházba a sürgősségi osztályra.

Mondták a többiek, hogy szóljak az ügyeletes orvosnak, hogy telefonon szóljon oda nekik, hogy hamarabb sorra kerüljön, így is volt, természetesen a doktornő, alapvetően is nagyon rendes, így oda szólt, hogy van egy xy nevű beteg , aki az egyik nővérünk anyukája....stb stb..

Pikk pakk kész lettek, szerencsére minden rendben volt.

Ilyen hamar sosem végeztek még, úgyhogy nagyon hálás voltam tényleg.

Azon kívül, hogy megköszöntem neki, kellett volna még valamit tenni?

Vagy én gondolom túl? Utána nem igazán volt lehetőség beszélgetni... úgyhogy nem tudom mennyire illik egyáltalán arról beszélni ilyenkor, hogy anyukám amúgy jól van végeztek stb....


Remélem legközelebb nem lesz ilyenekre szükség,de azért jobb tudni,mert tegnap elég hülyén éreztem magam.

Köszönöm szépen.


2021. jan. 13. 08:00
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem kell, eleget tettél. Január elsejétől egyébként büntetik a paraszolvenciát. Gondolom, hallottál róla, ha nővér vagy.
2021. jan. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha egy helyen dolgozol a dokinovel, akkor elobb utobb csak osszefutsz vele, nem? Ha igen, akkor mondd, hogy o doktorno emlekszik multkor amikor anyum bent volt es szolt, hogy vegyek elore. Szoval koszonom meg egyszer es szerencsere rendben van azota. Es ennyi.

Adni barmit? Ugyan. Vagy ha lesz a nevnapja akkor egy csokit.

2021. jan. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Természetesen nem kell, és nem is szabadna.
2021. jan. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Épp ma reggel volt a rádióban, hogy büntetendő a hálapénz. Aki adja annak is.
2021. jan. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kicsit fura hogy nővérként nem tudod hogy nem adhatsz.
2021. jan. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Természetesen nem pénzre gondoltam...hanem bármi másra.

De azóta rájöttem, hogy felesleges ilyenen gondolkodni.

Sok ilyen lesz még,(bár inkább ne legyen!) sőt sok ilyet tett már meg más kollégának, is alapvetően is nagyon jó indulatu, úgyhogy legközelebb megemlítem, hogy minden rendben van anyukámmal köszönöm szépen mégegyszer.:)

2021. jan. 13. 16:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Hozzám sűrűn jönnek kollégák kezelésre. Természetesen előrébb szoktam őket venni, ennyit megerdemel a kollegalis viszony, nem várok el semmit csak azt hogy ne legyen türelmetlen még így is és koszonje meg szépen, viselkedjen normálisan. Azt utalom mikor valaki beesik hogy "na jöhetek" és szinte meglebegteti hogy fehér ruha van rajta, szóval rögtön azonnal ugorjak neki. A lényeg hogy egy udvarias köszönöm elég lesz.
2021. jan. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Kedves utolsó!😊😊
2021. jan. 15. 06:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!