Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehet bajom rosszul beadott...

Lehet bajom rosszul beadott injekciótól?

Figyelt kérdés
Be kellett ma adnom magamnak egy tüsző repesztő injekciót hasba 90 fokban. Életemben először csináltam és k... ra elfelejtettem légteleníteni. Nem volt sok levegő de na. ... most eléggé aggódom ezen. Valaki please !!!!
2021. jan. 13. 19:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%

Eleg nagy baj hogy magadnak adod be...

De igazabol ha levegos volt ha picit is akkor nagy bajban lehetsz..

Erre nagyon oda kell figyelni

Ha valami rossz tunetet eszlelsz akkor doki

2021. jan. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az előrecsomagoltakból nem kell spriccelni, mert azok eleve légmentesen vannak lezárva. Olyankor szoktak, ha a doki maga szívja fel az ampullából a fecskendővel a gyógyszert, mert akkor levegő is mehet bele.
2021. jan. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kedves egyes . Magamnak kell , sosem volt gond ez kb az 50. amit szúrtam magamnak injekciót . De most valamiért elmaradt a légtelenítés 🥺 lombik programban sajnos mindenki magát szúrja
2021. jan. 13. 19:59
 4/13 A kérdező kommentje:
Kedves kettes. Magamnak ki keverő volt. Sosem csesztem el de most az utolsó valamiért így sikerült . Elég nagy barom vagyok.
2021. jan. 13. 20:00
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz nyugi
2021. jan. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Remélem . Elég para, hogy tényleg ekkora sügér agyam volt és elfelejtettem 😣
2021. jan. 13. 20:07
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok.

Nyugi így sem lesz bajod, csak a vénás injekciónál fontos, hogy ne legyen benne levegő.

2021. jan. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Antikoagulánst kell beadnom magamnak. Kifejezetten rá van írva, hogy nem szabad légteleníteni.
2021. jan. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem lesz gáz. Pl én intravénás drogfüggő vagyok, és inzulinossal szoktam belőni a cuccot. Régen én is azt hittem ha csak 1 kis buborék benne marad akkor meghalok. (Ezért sokszor kinyomkodtam a cucc egy részét.) De aztán mások elmondták hogy ez nem így van. Tök sok levegőnek kell benne maradni, és azt nagyobb erővel is kellene benyomni. Később már mindig úgy nyomtam be hogy nem zavart ha volt is benne egy kis levegő (igaz ez nagyon kevés szokott lenni) és nekem se volt ebből bajom. Szóval nyugi :)
2021. jan. 14. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azért szerintem hívd föl az orvosod, ő biztosat mond.
2021. jan. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!