Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tölcsérmellkas műtétről miket...

Tölcsérmellkas műtétről miket lehet tudni?

Figyelt kérdés
Személyes tapasztalat fontosabb lenne. Nekem a Ravitch eljárással lehetne megoldani, de eddig még senkit se láttam arról beszámolni. Miket lehet róla tudni? Gyógyulási idő? Mennyi idő után tudok majd felállni, meddig fog fájni, mi lesz és hogyan, fogalmam sincs, de én nem is akarom ezt a műtétet mivel mindenkinél a Nuss-t olvasom.. de valószínűleg nem lesz más választásom. Tini vagyok még egyébként. Légyszíves ha valaki esett át ilyenen, írjon.

2021. jan. 19. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Unokatestveremnek volt ilyen műtéte, megkerdezem tőle és bemasolom ide, hogy mire emlékszik.
2021. jan. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Több mint 15 éve műtötték, nem sokra emlékszik, műtéti eljárásra pláne nem.

Viszont: 1 hónapig csak háton fekhetett, forgolodni nem szabadott.

1 evig nem hajolhatott, emelgethetett, tesibol fel volt mentve. A végén, amikor követték akkor csak egy napig volt kórházban, akkor már sokkal gyorsabban gyógyult.

Fájt neki nagyon.

Azóta a földön hason nem tud feküdni, csak ágyban.

Csak ennyiben tudtam segíteni, remélem valamennyire informatív volt.

2021. jan. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!