Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Volt már negatív vagy rossz...

Volt már negatív vagy rossz élményetek magánklinikán vagy magánrendelésen?

Figyelt kérdés
Nemsokára megyek egy számomra új dokihoz, véleményeket nem találtam róla. És félek egy negatív élménytől.

2021. jan. 20. 22:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
nincs pénzem ilyenekre
2021. jan. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Annyi volt nekem is, ismerősnek is, hogy ott is bőven van, aki csak elkéri a pénzt, de cserébe meg "nesze semmi, fogd meg jól".

Nekem bőrgyógyásszal volt ilyen, hogy elkérte a pénzt, sőt, buzdított, hogy menjek vissza (biztos nyaralóra gyűjtött), de kb csak rám nézett. Amiket ajánlott, azt a google első találata is kihozta, felírni receptre semmit nem írt fel...

2021. jan. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

fogászaton

máshova nem járok, csak ez meg nőgyógyász, vidéken nem jellemzőek a magánklinikák, nincs is mire

2021. jan. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Magánklinikán nem voltam, magánrendelésen igen. Azt gondolom, hogy 2 óra várakozási idő (időpontra mentem) egy magánellátás során nem fogadható el. Hiszen pont azért veszem igénybe a magánellátást, hogy ne menjen rá fél napom jelen esetben egy terhesgondozásra. Orvost váltottam, ő nála érdekes módon nem szokott ekkora csúszás lenni sőt, egyszer késtek negyed órát és akkor is elnézést kértek. Mindamellett a válaszomat orvosként írom.
2021. jan. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
93%
Voltam többször magánorvosnál, de nem tapasztaltam még negatív dolgokat. Egyszer kellett 15 percet várnom, de az belefér.
2021. jan. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nekem végül nem pozitív az élmény a doki viselkedése miatt.
2021. jan. 23. 10:20
 7/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
68%
Jelentsd akkor. Mi történt?
2021. jan. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

Én csak azért járok magán orvoshoz mert hamarabb kapok időpontot. De ugyanezek az orvosok rendelnek a rendelőkben is szóval a tudása nem nagyobb csak azért mert magán rendelője is van.

Van ingyenesnél és magánál is rossz tapasztalatom. De csak azért mert volt rossz magánál vagy éppen ingyenesnél ez nem riaszt el attól hogy menjek. Legfeljebb legközelebb egy másikhoz kérek időpontot. Szóval én nem merném kijelenteni hogy az egyik jobb lenne a másiknál.

2021. jan. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

G1 Intezetben eveken at budos taplo recepciosno volt, nem koszont, nem szolitott, telefont ramcsapta. Orvosok mind jok voltak, igaz, anno dupla aron es hat honap helyett harom havonta hivtak kontrollra, viszont isten tudja hanyadszorra, sosem merult fel a mutet gondolata, miutan nem mult el a hpv okozta elvaltozasom.

Ha valami nem oke, valtani kell. Elvileg minden jobb, alaposak, nem bagatellizaljak el a problemakat. Van, hogy ugyanaz az orvos allami rendelesen nem olyan, igaz, hogy ott ki van facsarva.

2021. jan. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én azok közé tartoztam aki ha nem muszáj nem költ magànra, de most a Covid miatt muszáj volt mert máshol szünetelt az ellátás.

Nem reklam ezért nem írok de maximálisan kedvesek és rendesek voltak velem, minden Ft-ot megért.

Időpontot betartották pontosan.

2021. jan. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!