Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Aki már megkapta a Pfizer...

Aki már megkapta a Pfizer vakcinát, 2. oltási időpontot hány napra rá kaptatok?

Figyelt kérdés

Pont 21 nap?

Több?

Kevesebb?


Első oltás után volt valami mellékhatás? Ha igen, kinek mi?


Köszönöm!



2021. jan. 23. 23:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

21. Napra adták pontosan az időpontot még az első oltásnál. Mellekhatas annyi volt, hogy másnap kisebb izomláz -szerű fájdalom az oltas helyen.

A másodikat jövő héten kapom.

2021. jan. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

A párom megkapta, pont rá 21 napra kapja a másodikat.

Kb 15-20 percig szédült tőle, és 1-2 napig fájt az oltás helye.

Kérdezte a kollégáit, nekik is fájt a helye, de rajta kívül senki nem szédült.

2021. jan. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
na majd a kínaitól...
2021. jan. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Én nem kaptam, de konkrét esetben pont 21 napról tudok. Mellékhatásként aluszékonyság jelentkezett. A gyártó által közölt mellékhatás jelentések szerint a mellékhatások java a 2. oltás után jelentkezik, azt meg még tényleg csak nagyon kevesen kapták meg itthon. (Az esetleges hosszú távon jelentkező mellékhatásokat meg engedjük is el, az csak évek múlva derül ki, pedig az lesz majd igazán "izgalmas" - mert most az, hogy alszol 20 órát, fáj a karod, esetleg lázas leszel pár napig - ezek "nem tételek".)
2021. jan. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
21 napra rá kapják legtöbben
2021. jan. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
21 nap nekem pontosan. Nekem 4 napig fájt az egész bal oldalam+láz+hidegrázás, gyengeség, izomfájdalom lábakban,szédülés.
2021. jan. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Ismerős orvos aki megkapta a másodikat, egy napra kivonodott a forgalomból. Rosszul volt, de semmi extra. Pihennie kellett egy napot, de ennyi. Gyenge volt, izomfájdalom, ilyesmi. Másnapra semmi baja se volt.
2021. jan. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%
Ja bocs, most látom, az elsőt kérdezted. Az első után is ugyanez volt neki.
2021. jan. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
nekem az első után 1 napig fájt az oltás helyén, de egyáltalán nem volt vészes, semmi más mellékhatás nem volt. Remélem a második után se lesz :)
2021. jan. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
Pontosan 21 napra kapta meg anyám. Igaz ő átesett a fertőzésen mégis bevonták hogy oltassa magát mert félt hogy elküldik. Aláírattak vele valamit hogy milyen beavatkozás szükséges ha rosszul van tőle és beleegyezik az életmentő beavatkozásba de eddig még semmi. Azt hallotta egy kolléganőjétől hogy majd később lehet hatása mert ezt nem vizsgálta még senki az idő hiányában.
2021. jan. 26. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!