Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Normális, hogy ennyit kell...

Normális, hogy ennyit kell várni fogászati időpontra?

Figyelt kérdés
Be kéne tömni a fogam,novemberben kaptam időpontot januárra, majd hívott a fiatal, nem rég végzett doki, hogy mivel ő nem ér rá, sajnos újabb 1 hónapot kell várják, ja mégsem mert már azok a helyek is sajnos beteltek, így márciusra tud időpontot adni. Nektek így vírusos időszakban mennyit kellett várnotok?

2021. febr. 1. 13:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Nagyon aggódok, s nagyon dühös is vagyok egyben, féltem a fogamat.
2021. febr. 1. 13:56
 2/7 anonim ***** válasza:
Keress másik fogorvost.
2021. febr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az egyetlen eü szolgáltatás, amiért magánba megyek, általában 10-14 napot kell várni, de ha nagy fájdalomra panaszkodnék, ellátnának soron kívül is, de erre még szerencsére nem volt szükségem. (De olyan is volt már, hogy már másnap beugorhattam egy más által visszamondott időpontra.)
2021. febr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem is érdemes lenne másik fogorvoshoz menned, körzetibe járok és teljesen olyan mintha magán lenne, kedvesek az orvosok, gyorsan és szépen dolgoznak illetve ami talán a legnagyobb plusz, hogy maximum két héten belül kapok időpontot.
2021. febr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De át lehet kéretni magam máshová? Nekem hozzáadták időpontot.nem tudom ez pontosan hogy működik.
2021. febr. 2. 13:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt lemondod, máshol meg bejelentkezel.
2021. febr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elég gyakori, hogy hónapokra van időpont.
2021. febr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!