Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kaptatok visszajelzést a...

Kaptatok visszajelzést a koronavírus oltás regisztrációjára?

Figyelt kérdés
Akik kaptak visszajelzést ,leírnák azt hogy mit ?

2021. febr. 1. 17:03
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Azt elfogadom , ha valaki fél beadatni
2021. febr. 7. 00:34
 12/17 anonim ***** válasza:
51%

Azt én is elfogadom, de nagy mellénnyel terjeszteni a hülyeséget, az már más tészta.

Ha mondjuk valami egy ilyen hozzászólást olvasva dönt úgy, hogy nem adatja be az oltást és fél évvel később covidban meghal, akkor máris tisztán látható az ilyen hozzászólók felelőssége. Nem véletlenül bűncselekmény a rémhírterjesztés.

2021. febr. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
74%

"Olyat is hallottam , hogy egy nőnek beadták ( nem itthon) , összeesett, és meghalt! Én mindenki álláspontját elfogadom!"


Ugye nem a nővér Tiffany Doverre gondolsz? :D arra éppen csak 20 ezer bizonyíték létezik, hogy életben van és semmi baja

2021. febr. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
#12es Minden szavaddal egyetértek
2021. febr. 7. 20:57
 15/17 A kérdező kommentje:

#13as

Szia ! Hát én csak futólag hallottam , lehet csak rémhírkeltés volt ( így hogy ezt leírtad mi az igazság , már tudom hogy biztos nem igaz) , legalábbis örülök , hogy senkinek baja nem lett tőle , így félnivalónk nincs !

2021. febr. 7. 20:59
 16/17 anonim ***** válasza:
2.vagyok.még mindig nem.
2021. febr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

#2es

Azóta én sem

2021. febr. 17. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!