Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Regisztráltam. Vajon melyik...

Regisztráltam. Vajon melyik vakcinát kapom? 77 éves vagyok.

Figyelt kérdés

2021. febr. 6. 22:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Wow, picit off, de én annyira imádom, mikor a 60-70+-os emberek képesek használni az internetet. :3
2021. febr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem hamarosan sorra kerülsz. Valószínűbb, hogy a Pfizer-Moderna-Astrazeneca hármasból kapsz, és az is lenne a legjobb.
2021. febr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

#1: Ez miért meglepő? Olvasni, írni tudnak. Az internet kezelése manapság meg semmi a DOS-hoz képest, amin már én is kezdtem tanulni, pedig csak 48 vagyok. A kérdező a negyvenes éveiben járhatott, amikor elkezdett terjedni a számítógép. És vannak, akik ebben a korban full fittek szellemileg és fizikailag.

Kérdező: ebben a korban gondolom a Pfizert, vagy a Modernát. Az Astrát már 60 fölött nem ajánlják, és a Szputnik is hasonló elven működik, tehát gondolom, azt sem. Bár az OÉGYI az oroszról azt nyilatkozta, hogy biztonságos, de ez nekem így furcsa.

2021. febr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Az OÉGYI az EMA engedélye nélkül mondta ezt- ami ettől még lehet igaz, csak éppenséggel nincs megfelelően tesztelve pl. a Pfizerrel ellentétben.
2021. febr. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

3

Én is használtam DOS-t, ismerem a számítástechnika történelmét, pedig csak 23 éves vagyok. Lenne egy kérdésem. A 20. században mely átlagember használt számítógépet? Mert én a környezetemben egyet sem ismerek. Bár én csak egy kisvárosba születtem. :D

2021. febr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

#5: Például én. Én 1987-ben találkoztam vele először a középiskolában. De sokan a munkához is.

Egyébként meg már kb tíz éve szerveznek rendszeresen ingyenes internethasználó tanfolyamokat 65 fölöttieknek állami támogatással, amire igencsak nagy a kereslet. :)

2021. febr. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Sokat éltem, nem is az életemet féltem, hanem nem szeretnék a covid rettenetes halálával halni.

Megértelek benneteket, magam is néha vén hülyének vélem a velem egykorúakat. Magamon pedig memóriám kopását tapasztalom, nem jutnak eszembe fogalmak, csak kis idő múltán. Ki lehet bírni, de kellemetlen. Ám természetesnek tartom, hiszen minden elhasználódik. El kell fogadni, s ha lehet, őrizgetni kell humorunkat. Ez mindenen átsegít. S aki nem lesz ilyen vén, az fiatalon meghal. Nekem jobb.

23 éves! Érezd jól magad, nagyon jó életkor ez! Élvezd!

2021. febr. 6. 23:13
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen jó arc a kérdező, szeretnék én is ilyen lenni 77 évesen.


A kérdésre a válasz: a héten a 85 feletieket oltották. Szerintem pár hét, és a 77 évesek is sorra kerülnek, akik regisztráltak. Most a Moderna-t és a Pfizert oltják. Az AstraZeneca csak 60 év alatt javasolt.

2021. febr. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
12%

Nekem egy idősebb rokonom se oltatja be magát. Meg tudom érteni őket.

[link]

[link]


Két egér beszélget.

- Te beadatod magadnak a COVID-oltást?

- Megbolondultál? Még véget sem értek az emberkísérletek!

2021. febr. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%
Ez vicces lenne, ha nem értek volna véget:P Csak ez ugye nem igaz...
2021. febr. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!