Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Synlabnál tartani szokták a...

Synlabnál tartani szokták a megadott leletkiadási határidőket?

Figyelt kérdés
Tehát ha pl. 3 munkanao vagy 7-9 van feltüntetve, biztosan elkészül addig az eredmény?
2021. febr. 8. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább előbb. Ebben már van egy kis biztonsági ráhagyás.
2021. febr. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én igaz, csak 2x vagy 3x voltam, de mindig elkészült időben.
2021. febr. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
6 éve csináltatok velük vizsgálatot és csak 1 alkalommal csúsztak meg.
2021. febr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem akkor elkészül időben.
2021. febr. 8. 16:56
 5/8 A kérdező kommentje:
Harmadik válaszoló, és a határidőn belül szokott elkészülni, vagy esetleg előbb? Nekem az egyik kész lett 7-9 nap helyett 2 napon belül, a másik, ami fontosabb lenne, viszont még nem. Ma vagyok a 8. napon.
2021. febr. 8. 16:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok. Rákbeteg lévén tumormarkereket szoktam csináltatni velük: AFP, HCG ezek mind 1 naposak (24h). Eddig 1x fordult elő, hogy másnap délelőtt érdeklődnöm kellett. A többi estben aznap este, változó időben 18-22 óra között megjöttek a leletek emailben.
2021. febr. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. febr. 10. 06:52
 8/8 A kérdező kommentje:

Hu, hát nekem soha többet synlab.

Bár az eredmény megvolt hataridon belul, de elkuldeni nem sikerult nekik, az ugyfelszolgalatot fel nap elerni, ha egyáltalán el lehet erni, ahol aztan igergetnek mindent, de semmi érdemleges nem tortenik.


Azert mentem hozzajuk es fizetten 25 ezer forintot, hogy meglegyen határidore, mert fontos lett volna, de vegul is nem jott ossze.

Legjozelebb megyek tb-alapon, mert majd' 3 het alatt ott is neglett volna, es megvolt a beutalom.

2021. febr. 20. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!