Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kimosassam a fülem vagy...

Semmi, szinte por.. kérdése:

Kimosassam a fülem vagy kidugulhat magától?

Figyelt kérdés
Fültisztító pálcával tisztítottam a fülemet, és véletlenül eldugítottam a kipiszkálandó zsírral. Olvastam, hogy ilyenkor orvoshoz kell menni, aki kimossa. Viszont most a covid helyzet miatt nem szívesen rohanok orvoshoz ezzel. Van esély rá, hogy magától kidugul, vagy muszáj elmennem kimosatni?

2021. febr. 10. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Van, hogy kidugul magától, ezzel együtt érdemes kimosatni. A pálcikákról meg köztudott, hogy csak rontanak a helyzeten.
2021. febr. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sose oldódott meg a probléma fülmosatás nélkül. Amúgy hónapokig el lehet lenni vele, mert néha kidugul, néha vissza, a másik fülére általában még hall az ember. De a vírushelyzet 2 hónap múlva se lesz jobb, szóval szerintem felesleges halogatni, mosasd ki.
2021. febr. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szopogass cukrot, attól ki dugul. Vegyél mély levegőt, fogd be az orrod, aztán fúj lassan csukott szájjal.
2021. febr. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt hogy úgy tele volt hogy alig hallottam rá. Pár napig tartott utánna kidugult magától
2021. febr. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem fülzsír eltávolításra való folyadékot és az egyikben volt kis pumpa is. Ezzel otthon is mindig sikerült kiszedni. Fontos viszont, hogy gyulladt fülnél nem lehet alkalmazni.
2021. febr. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is eldugult nemrég, és sikerült kidugítani. Egyrészt inhalálni kell, másrészt a youtube on találtam valami videót egy kis "tornagyakorlatról" és hamarosan kidugult a fülem, pár nap után pedig már nem is éreztem semmi furcsát.
2021. febr. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!