Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az normális hogy a háziorvosom...

Az normális hogy a háziorvosom akkor is meghallgat, ha pl csípőfájdalommal megyek be hozzá?

Figyelt kérdés
Mindig meghallgatja a tüdőmet és szívemet, akkor is ha egy teljesen más tüntettel megyek hozzá, pl csípőfájdalom, szemgyulladás.
2021. febr. 12. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Nő vagy férfi vagy?
2021. febr. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Gondolom ő férfi, te meg nő.
2021. febr. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2- pontosan

Akkor van valami tennivalóm, vagy mit csináljak?

2021. febr. 12. 23:02
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Mivel a tüdő és szív nagyon fontos, inkább örülj neki. Az orvos kedvét sem szabad elrontani. :)
2021. febr. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
1es vagyok. Nem kötelezhet a melltartó levételére.
2021. febr. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell messze menő következtetéseket levonni. Vannak bizonyos alapvető vizsgálatok, amiket mindig elvégeznek. Megtekintés, tapintás, kopogtatás, meghallgatás, alap elemei minden vizsgálatnak. Ez általános állapot felmérés. Hidd el, nem a melleid miatt nézi, inkább a szíved és a légzésed érdekli. Amelyik orvos normálisan foglalkozik a beteggel, az nem hagy ki fontos részleteket.
2021. febr. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
Elég kamuszagú kérdés.
2021. febr. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ínhüvely gyulladással mentem hozzá, mégis meghalgatott, és a hasam is megvizsgálta, csak mert régen jártam nála. Nem vagyok sem sportos, sem fiatal macsó, egyszerűen csak lelkiismeretes az orvos.

Nem kell túlgondolni.

2021. febr. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Hányas a mellméreted?
2021. febr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!