Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Anyum covidos lett , mehetek...

Anyum covidos lett , mehetek dolgozni?

Figyelt kérdés
Ma pozitiv lett anyum covid tesztje , de en.nem akarok karantenba kerulni. Vele elek 1 haztartasba , de ha nem megyek dolgozni nagyon keves penzt kapok. Egyenlo lenne a halallal. Hetfon kell felhivni a haziorvosat. Egyebkent kamionozok belfoldon. Hetfore mar megvan a fuvar igy akkor tuti megyek , de ha beszol a haziorvosnak akkor kajak senki nem mehet ki a hazbol? Nekem semmi bajom , neki is csak kis hoemelkedese van 37,7 es ennyi.

#Xovid
2021. febr. 20. 16:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Mekkora házban laktok? Ha például két szintes és el tudja szigetelni magát, akkor téged nem raknak elvileg karanténba...legalábbis azt hallottam, így meg lehet oldani, de javítsatok ki, ha rosszul tudom
2021. febr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Hát, a lappangás két hét. Simán elkaphattad. És te is tovább adhatod másnak. Aki megint másnak stb. És lehet benne, aki komolyabban sérül tőle. Szóval ezzel elég felelőtlenség szórakozni.
2021. febr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Ha anyagilag annyira számít csináltass tesztet és ha tiszta vagy, akkor aludj máshol, vagy a kamionban egy ideig. De így nem kéne emberekkel kapcsolatba kerülnöd.
2021. febr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%

Én úgy hallottam nem tesznek karanténba hiába laktok egy házban, úgyhogy szerintem menj nyugodtan, ha viszont kapsz papírt a pénzbüntetés miatt gyakorlatilag sakk matt.

Ha matt,esetleg úgy tudod megoldani ha kutyakaján élsz.

2021. febr. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Mások majd meghalnak majd miattad, mert neked fontos az a szar fuvar.
2021. febr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
:D
2021. febr. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%

#5 Mert aztán sok emberrel fog találkozni a kamionjában

És mondhatod hogy árufelvételkor meg leadáskor...majd jobban odafigyel a szabályokra, amire még mindig mindenkinek kéne! Nem fogunk kezet (ezt a magyarok többsége valamiért nem érti meg a mai napig), nem megyünk közel, HELYESEN hordjuk a maszkot

2021. febr. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
5-ös az azért megvan hogy az ember saját élete saját magának mindenképpen többet ér mint akár 100-másik random emberé.
2021. febr. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%

#8 és sacc ezért ilyen putrifalva az ország. Mert sokan tesznek rá, hogy a közösségnek kárt okoznak, ha maguknak kicsit is növelnek valamit. És megy össze az össz torta.


Nem tom miért nem lehet csináltatni egy tesztet tényleg, ha sok pénz múlik az egészen.

2021. febr. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
31%
#8 Sokan gondolják így sajnos, ezért tart itt ez a tetves ország.
2021. febr. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!