Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Még januárban regisztráltam...

Még januárban regisztráltam koronavírus-oltásra. Állítólag a neten (valahol) meg lehet nézni, hogy kb. mikor kerülök sorra. (64 éves vagyok és krónikus beteg - volt infarktusom). Hol lehet megnézni?

Figyelt kérdés
2021. febr. 23. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Például itt:

[link]


De természetesen ez nem egy hivatalos, pontos dátumot tartalmazó kalkulátor, csupán egy becslés.

Jó egészséget!

2021. febr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 1-2 heten belul.
2021. febr. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2021. febr. 24. 00:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Az a kalkulátor egy hülyeség, de szerintem is heteken belül sorra kerülsz.
2021. febr. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi!4 - én is kiakadtam azon a kalkulátoron - szerintem ember nincs, aki azt kitölti (rendesen). Hol élnek ezek.... ilyen kalkulátort felrakni.

Ellent mondanék a hamarosan sorra kerülésre..mivel az én kategóriám rizikós...nagyjából az egyik vakcina sem nekem való úgy igazából....max olyan "nem is árt, de nem is használ" szinten.

2021. febr. 24. 15:37
 6/7 A kérdező kommentje:
Milyen véletlen: A "köszi utáni felkiáltójel után a 4-es szám véletlen íródott (ugyanazon billentyűn van a 4-es és a felkiáltójel). Aztán mégis stimmel, mert a válaszom főként a 4-es sorszámú hozzászólóhoz szól.
2021. febr. 24. 15:41
 7/7 anonim ***** válasza:

"nem is árt, de nem is használ" - miert ne hasznalna? Az nem eleg, hogy megved a korhazba kerulestol vagy az esetleges halaltol? Legujabb skot kutatas szerint (elesben), mind a Pfizer, mind az AstraZeneca (es valoszinuleg a tobbi oltas sem nagyon mas) kb. 90%-ban megvedte meg a legidosebbeket is a korharzba kerulestol. Egyertelmuen hasznal. (Arrol nem is beszelve, hogy masokat is vedsz az oltassal)


A kalkulator pedig egy srac maganprojektje, nem allami. Csak az eddigi vakcina szallitasokat vetiti ki a jovore, ez felrevezeto, hiszen felgyorsulnak a szallitasok (mind a nyugati, mind a tobbi)

2021. febr. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!