Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A PCR teszt levételénél...

A PCR teszt levételénél választhatok, hogy az orromból ne vegyenek mintát, csak garatról?

Figyelt kérdés

Heti 2x kell teszteltetnem munkahely kérésére, és ígyis mindig sebes az orrom, mert száraz az orrnyálkahártyám.

Egyszer már vettek orrból is, vérzett kegyetlenül, még sebesebb lett az orrom, napokig irtózatosan fájt is, és a vértől a teszt is értékelhetetlen lett


2021. febr. 24. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem.
2021. febr. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 alletta ***** válasza:
70%
úgy tudom nem.
2021. febr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha száraz az orrnyálkahártyád, akkor lehet, hogy a munkahelyi levegő túl száraz ? A munkavédelmi felelős tehetne lépéseket a levegő nedvesítésére.
2021. febr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem csak munkahelyen, alapból akárhol vagyok. Itthon párás alapjáraton a levegő, bent normál, de mindenhol ilyen az orrom.
2021. febr. 24. 19:16
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem lehet mert az attól függ h az adott labor milyen mintavételre van validalva. Medicover garatbol csinálja csak, úgy tudom
2021. febr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Nem nem lehet szerintem . Ez nagyon meglepő számomra mert nem alsó régióból nyerik a mintát a felsőbb részén nem száradhatna ki a nyalkahartyad sajnálom mindenesetre. Érdeklődj hogy vérből való gyorsteszt is jó e vagy van e rá lehetőség
2021. febr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Szia! Magan uton tobbnyire garatbol mintaznak, en most voltam haziorvos altal elrendelt PCR teszten, szinten szaraz az orrom, kerdeztem is a mentost hogy ilyen allapotban letudja e sodorni a szukseges sejtet. Sajnos garatbol csak maganuton mintaznak, volt nekem mindketto. Esetleg hasznalj orrsprayt.
2021. febr. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Magánban nekem is garatból volt.
2021. febr. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!