Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Valaki járt már Dr. Lakos...

Valaki járt már Dr. Lakos Andrásnál? Vélemények érdekelnének.

Figyelt kérdés

#kullancs #orvos #Dr. Lakos
2021. febr. 25. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
30%
Vigyázz, én csak sok olyan hangos emberrôl hallottam, akik ôt támadják, mert nem hiszi el amit állítanak (hogy létezik a krónikus Lyme). De ezek az emberek már szektaszerûen üzemelnek, vigyázz velük.
2021. febr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én a betegségben hiszek. :) sajnos tüneteim is vannak... Igazából csak a Dr. Úrról szerettem volna véleményt, hogy mennyire alapos. :)
2021. febr. 25. 10:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez off: Ez nem hit kerdes, kerd ki a dr. ur velemenyet. Akikrol en beszelek, azok mindenre rafogjak, hogy kronikus Lyme, es elkuldenek egy tonna antibiotikumot beszedni. Szemukben Dr. Lakos a satan, mert nem hisz ebben.



Sajnos Dr. Lakosrol nincs szemelyes velemenyem (de nem lepodnek meg, ha felbukkannanak a rosszakaroi itt)

2021. febr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!