Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha párom családtagjai egészség...

Ha párom családtagjai egészségugyben dolgozók, és nem kérik az oltást, át lehet ruházni másnak?

Figyelt kérdés
Gondolom kell hozzá protekció. De még tudják vajon oldani?

2021. febr. 25. 10:36
 1/7 A kérdező kommentje:

Pl az olyan oltást amit kidobnának.

Mert nagyon kicsi az oltakozási hajlandóság. És nagyon jól tudom, hogy az egészségügyben dolgozók nagy része nem akarja beadatni.

Ismerek egy pár ilyen embert.

(Konkrétan meg arra sem hajlandóak,hogy elvègezzèk rajtuk a PCR tesztet. Sőt magát a maszkot se veszik fel a betegeknèl, mert szerintük úgy se vèdi meg az ember a maszk)

2021. febr. 25. 10:40
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Az eü-s félti az életét a vakcina miatt, hát pusztuljon meg tőle más. Nyugodtan dobják ki a vakcinákat!
2021. febr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem tudom máshol hogy van, de nálunk tuti nem lenne erre mód, ugyanis az adagokat az alapján készítik elő és rendelik meg, hogy hányan mennek. Meg szerintem ennek szigorú szabályai is vannak. Aztán, hogy mennyiben lehet ettől eltérni, nem tudom.
2021. febr. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos egy nővèr nem az eszèről híres. Általában egészségügyi szaksuliba olyanok mennek,akiket máshová nem vették fel.
2021. febr. 25. 16:27
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Micsoda? Miért csak az menne oda? Vannak diplomás nővérek is egyébként, azok sem az eszükről híresek?
2021. febr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerinted miért mérték fel előre, hogy ki és hány eü-s akar(t) oltani. Gondolod ezután sz.rnak bele, felbontanak mindent, gyere Margit neked a frissből adunk felkiáltással, és a harmadát meg kihajigálják?
2021. febr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lizaaa03 válasza:
Nincs rá lehetőség, és amugy nagy az oltakozasi hajlandóság már 2 és félmilliónal többen regisztráltak
2021. márc. 6. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!