Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Antigén teszt előtt lehet...

Antigén teszt előtt lehet enni, inni?

Figyelt kérdés

Szeptember 3. voltam PCR teszten, akkor úgy emlékszem, nem vagyok teljesen biztos, hogy 1,5 órát nem ettem, nem ittam teszt előtt, és negatív lettem. De akkor beteg voltam, náthás, torokgyulladásom volt, fejem fájt elől.


December 2. szintén ilyen tüneteim voltak, fejem fájt elől, náthás voltam picit, torkom fájt (de ekkor nem voltam olyan beteg, mint szeptemberben, és pozitív fertőzött lettem, és volt 1 nap hőemelkedésem).


Ma voltam antigén teszten, mert már lejárt a 3 hónapos idő. És negatív lettem. Ettem teszt előtt fér órával. Mikor pozitív lettem antigén tesztel, akkor is ettem előtte ittam is és pozitív lettem.


Lehet teszt előtt enni inni?


2021. febr. 27. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze. Nem változik meg az antigén állapota, ha van valami a véredben a metabolikus folyamatok miatt.
2021. febr. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem te az antitestre gondolsz és nem az antigénre :)
2021. febr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Össze-vissza, írsz hülyeségeket,nem vették észre hogy gyulladásban van a torkod ?
2021. febr. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mi szlovákiában antigén tesztnek mondjuk amit orrból vesznek csak
2021. febr. 27. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!