Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ki az, aki még MINDIG az első...

Ki az, aki még MINDIG az első oltására vár? Mikor regisztráltatok?

Figyelt kérdés

2021. márc. 2. 16:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nincs összefüggés a regisztrálás időpontja és az oltás időpontja között, oltási terv alapján zajlik az oltás.
2021. márc. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan vagyunk ilyenek!
2021. márc. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Január 8.án regisztráltunk, krónikus betegek vagyunk, anyumnak (53) a tüdejével van baj, én (27) autoimmun beteg vagyok, nekünk még nem szóltak, hogy lehet menni oltásra.
2021. márc. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én is 50-en túl vagyok, magas vérnyomás, izűleti gyulladások stb. Itt már sokan megkapták, én még várok a soromra.
2021. márc. 2. 17:30
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Kb 2 millió ember.
2021. márc. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
4# Hát ez nem a durván veszélyeztetett kategória szóval még biztos lesz 2-3 hét mire sorra kerülsz.
2021. márc. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Első nap regisztráltunk, igaz h 60 alatt vagyunk, még nem kerültünk sorra - 80+ anyám az elsőt már megkapta. Őt is első nap regisztráltuk.

Sztem nem fair h azok miatt csúszunk, akik le se izélték a felkínált lehetőséget h regisztráltak volna az elején, oszt véletlenül meggondolták magukat.

2021. márc. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

3. Vagyok, nekünk anyukámmal közben sikerült elkapni, tegnap lett meg a tesztünk :(

Hihetetlen, hogy hónapokat kell várni betegként is az oltásra, bár megkaphattuk volna már hamarabb:(

2021. márc. 6. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Kedves #3/8, szorítok, hogy mindketten nagyobb baj nélkül átvészeljétek a betegséget. Majd írd meg, ha túl vagytok rajta!

Nem lehet, hogy túl későn jelentkeztetek? Bár asszem nincs sok összefüggés a jelentkezés és a sorra kerülés között.

2021. márc. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
#3-8 as válaszoló! Erről beszélek. Versenyt futunk az idővel! Sajnos előbb ér ide a covid mint az oltás. Ki a felelős? Miért nem igyekeznek jobban az oltással? Rengeteg fertőzött minden nap, és alig halad az oltás. Gyalázat ami itt van. Már minden időst és krónikus beteget be kellett volna mar régen oltani. De itt semmi nem megy úgy mint kéne. Jobbulást kívánok!
2021. márc. 6. 10:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!