Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerinted van covid 19? Nem...

Szerinted van covid 19? Nem kamu ez a 3. Hullám?

Figyelt kérdés

2021. márc. 6. 21:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
57%
Még most is itt tartunk? :(
2021. márc. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
létezik a covid [link] Coronavirus disease (COVID-19) pandemic
2021. márc. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Van,természetesen,de ez a 3. hullám szerintem csak kampány az oltásnak. A saját környezetemben legalábbis egyetlen megbetegedés sincs,holott a 2. hullámnál tényleg sok volt.Már azt gondoltuk lassan vége, a nyitásról beszél mindenki,erre a TV elkezdi,hogy emelkednek az esetszámok,jön a 3. Nyilván nem tudom máshol mi a helyzet,de a mifelénk semmilyen hullám nincs.
2021. márc. 7. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%
Felénk egy hullám sem volt. Hulla meg pláne nem. Szóval járványról nem beszélhetünk, de a fejekben nagy a baj.
2021. márc. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 everlight ***** válasza:
70%

Magát a koronavírust 1965 ben fedezték fel,vírusok vannak,de a veszélyességük már egy más kérdés

.Ha nem lennének a vírus rettegő gyávák akkor előrébb tartana a világ.Ez már csak a pénzről szól,hogy a gazdagok fillérekért megvehessenek minden céget,a demokrácia megbukott így annak felszámolására van kitalálva ez a vírushiszti.

2021. márc. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
3%
Sötét vagy, mint az éjszaka. A koronavírus bizonyított, viszont az, hogy az ilyen kérdést feltevők rendelkeznek-e aggyal, na azt még a brit tudósok se tudják.
2021. márc. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
A vírus létezik, ezt nem tagadja senki. Az már más kérdés, hogy mit okoz a média által keltett pánik, az elszakítás, az eü állapota miatti ellátáshiány. Szóval lehet itt bőven felelősöket találni, szerintem nem egy nyomorult, tisztességes adót, s TB fizető állampolgárt kellene itt sokaknak beállítani valami sorozatgyilkosnak. Járványnak akkor ennyi erővel a rákot is nevezhetnék. Csak a szűk rokonsági körömben volt 5. Amúgy én is voltam Covidos, az influenza jobban le szokott dönteni.
2021. ápr. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 everlight ***** válasza:
100%
Szar az egészségügy,meg az emberek állapota kritikus:Elhízott,alkoholista láncdohányosokkal van tele az ország.A társadalom kritika hiánya ami miatt itt tart sok ország,Soros plakátokra van pénz de egyszer nem állna ki a Cecília hogy: Emberek nem kéne annyit zabálni,piálni meg bagózni mert meg fogtok pusztulni.
2021. ápr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Molettimado ***** válasza:
4 a tiedben van baj nem is kicsi.
2021. aug. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 everlight ***** válasza:
Másfél év alatt már a fél emberiség meghalt volna ha akkora veszély lenne
2021. aug. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!