Hol adnak oltást?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy most oltanak úgy is, hogy nem hívtak be. Hol van ilyen? Budapest, IX. kerület környékén keresnék ilyen helyet.

Köszi



2021. márc. 7. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Nem adnak "csak úgy". Szerintem azt olvastad, hogy akik elmentek a hétvégi AstrZenecás lemondott oltásra, azok közül voltak olyan helyek, ahol mégis beadták. De ők korábban kaptak behívót.
2021. márc. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]

Más is írta, hogy adnak csak úgy oltást, csak azt nem írták, hogy hol. Erre lennék kíváncsi.

2021. márc. 7. 09:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Aki beesik annak adtak, mielőtt válaszolsz tajekozodj.
2021. márc. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De hol?
2021. márc. 7. 10:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Az első valaszolonak írtam. :) Szerintem, kérdezz körül az ismeroseid körében H ki megy mostanság, és próbálj meg bemakkolni
2021. márc. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy neki mondtad :)

Nem megy most senki sem, akit ismerek, de ugye hallottam, hogy vannak helyek, ahol csak úgy adnak. De akkor nincs itt senki sem, aki tudna olyan pesti helyről, ahol adnak?

(Ha megkérlek, jelentitek a kérdést rossz kategóriára? Nem pont ide akartam volna😅)

Ha valakinek van tippje, ne tartsa magában! Köszi! :)

2021. márc. 7. 11:03
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
A boltban, vagy a metrón.
2021. márc. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!