Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A kínai (COVID-ellenes)...

A kínai (COVID-ellenes) vakcinát megkapta közületek valaki? Mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés
Volt-e mellékhatása? Pontosan micsoda? És mennyi ideig tartottak a mellékhatások?

2021. márc. 12. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Anyukámat és fiúm anyukáját is azzal oltották, egyiküknél sem volt eddig mellékhatás (2 héttel az első oltás után vagyunk).
2021. márc. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Meg kaptam, semmi mellékhatás teljesen jól vagyok azóta is.
2021. márc. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Anyukám kapta (78 éves és krónikus beteg) és csak egy kis hidegrázása volt egyébként meg semmi baja
2021. márc. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Megkaptam 2 hete, semmilyen mellékhatás nem volt.
2021. márc. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Ismerek pár embert aki kapott, semmi bajuk, merik ajánlani. (idősek és/vagy krónikus betekek)
2021. márc. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Ha valakinek van mellékhatás, az akkor rossz jel? Nekem eddig szinte minden ismerősömnek volt mellékhatás aki kapott valamilyen oltást. Anyukám kínait kapott és vannak mellékhatásai, bár lehetnek azok mástól is. Azok a rokonaim, akik AstraZenecát kaptak, ők mind tapasztaltak mellékhatást.
2021. márc. 12. 16:33
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

Pletyka szintű, tehát nem tudom mennyire lehet komolyabban venni.

Szóval én hallottam egy ilyet, hogy a fiatal egészséges szervezetek nehezebben tolerálják az oltást, mert erősebb az immun válaszuk. Éppen lehet benne valami. Nem feltétlenül rossz jel, ha valakinek volt mellékhatása, főleg ha a fentebb említett csoportba tartozik.

2021. márc. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%
Szüleim megkapták, semmi mellékhatás nem volt.
2021. márc. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
94%
Nekem is anyukám 68 megkapta egy hete semmi gond nincs eddig ! Reméljük nem is lesz
2021. márc. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%
Az oltási reakció és a mellékhatás nem ugyanaz!
2021. ápr. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!