Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit lehet tenni ezzel az...

Mit lehet tenni ezzel az egész hazug covidos üggyel?

Figyelt kérdés

Én már régóta nem hiszek ezekben viszont ami ma történt velem azután pláne nem. Minden évebn szokott lenni kisebb betegségem ami lázzal jár meg náthával. Erre felhívom a háziorvosmat de nem lehet hozzámenni a covid miatt.

Erre azt mondta hogy kiküld egy mentőszolgálatot hogy tesztet vegyenek le tőlem. Sosem teszteltek még.

Kijöt ma két űrruhás fiatal rezidensek elővettek nem tudom micsodát beletteték az orromba majd megmutatás nélkül 2 perx után egyből rá is vágták hogy pozitív. Nem mutatták meg, nem vettek le mégegyet. Viszont azt mondták ha negatív akkor mégegyet vesznek. Sőt van olyan hogy addig vesznek ameddig az pozitív nem lesz.

Ezt mégis hogy gondolják? Fiatal srác vagyok életerős makk egészséges és én a legjobban a hazugságokat utálom meg hogy hülyének nézik az embereket.

Már idén nicns se nátha se infulenza se más vírus csak covid? Mi van az emberekkel?

Amugy van szaglásom meg izlésem is csak lázam volt 2 napig ami elmúlt.


2021. márc. 12. 16:34
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
66%
Mi ezzel a baj? 2 perc alatt simán kimutatja a pozitív eredményt, a negatívot később. Én és az egész család max. 5 percet vártunk az eredményre.
2021. márc. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
68%

Ugye tudod, hogy mindenkinél máshogy jön ki, sőt, tünetmentes hordozók is léteznek? Attól, hogy te nem vagy rosszul, más, aki tőled kaphatja el véletlen, lehet, hogy bele is halna. És ez nem olyan, mint egy nátha, hogy csak a legyengült szervezetűek halnak bele, hanem az életerős fiatalok között is volt már, nem is egy.


Szerintem azzal, hogy azt mondta, hogy addig vesznek míg pozitív, csak viccelődni próbált, mert azért az nem a legkellemesebb dolog, ha feldugnak az orrodba valamit.

2021. márc. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
61%
Életerős vagy fiam, de okosnak nem mondanálak.
2021. márc. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Hát semmilyen tünetem nicns és nekem ne mondja senki hogy egy gyorstesztel mindent ki lehet mutatni. Tehát bocsánat nem értek veletek egyet. Egy gyors teszt az megbízhatalan. Jah és a coca colát is letesztelték állítólag ezzel a gyors teszttel és ott is pozitív jött ki. Tehát megbízhatatlan. Illetve a neten is írják. Meg egyszer negatív másszor meg pozitív. NMeg én érzem magamról hogy tavaly meg atavylelőtt meg azelőtt is ugyanilyen beteg voltam meg tüneteim érdekes akkor mégsem volt covid. Akkor most mi van?
2021. márc. 12. 16:41
 5/44 anonim ***** válasza:
85%

Ezen nekem csak az hihetetlen, hogy felhívtad a dokid enyhe tünetekkel, és még aznap ott voltak nálad mintát venni... ismerőseim szaglás nélkül, 40 fokos lázzal is napokat várnak... na mindegy.


2 perc alatt ad eredményt, ezért gyorsteszt.

Azt hiszem fals pozitív nem lehet, viszont fals negatív igen, ezért érdemes lehet újra megnézni.


Influenza persze hogy nincs a megszokott mértékben, hiszen sokan otthon vannak, az emberek nagyrésze maszkot hord, stb.

2021. márc. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
At magyarázzatok el hogy midnen évben van nekem uygan ezekkel a tüönetekkel ami pár napos akkor miért csak vírusos nátha volt eddig nekem amikro a háziorvos vizsgált, ez volt tavaly is tavalyelőtt is és azelőtt is. Idén meg már csak covid van. Erről ennyit
2021. márc. 12. 16:43
 7/44 anonim ***** válasza:
52%
Kiette az agyadat
2021. márc. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
61%
Van egy olyan érzésem, hogy te tipikusan az az ember vagy, aki kaphat bármilyen választ, úgyis a saját fejed után fogsz menni. Mennyire van igazam?
2021. márc. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Éns emozdultam ki honapok óta tehát kitől is kaptam volna el? Na mindegy. A nátha meg az időjárástól van.
2021. márc. 12. 16:44
 10/44 anonim ***** válasza:
68%

"nekem ne mondja senki hogy egy gyorstesztel mindent ki lehet mutatni"

Ilyet senki nem mondott, viszont a covid-19 esetében van gyorsteszt.


"Jah és a coca colát is letesztelték állítólag ezzel a gyors teszttel és ott is pozitív jött ki."

Máskor meg egy wc papíros guriga pulzusát mérték és a műszer szerint volt neki, ettől még a pulzus léte nem hit kérdése.


"Illetve a neten is írják"

Igen, meg azt is hogy a Föld lapos, a gyíkemberek köztünk élnek és a Balaton nem létezik.

2021. márc. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!