Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az mennyire van rendben, hogy...

Az mennyire van rendben, hogy háziorvos felé történt bejelentés utan az XY felhív, hogy nem tudnak kijönni tesztelni, ezért legyek kedves befáradni a városba a tesztre?

Figyelt kérdés

Csak szerintem rohadtul nem oké?

Más is járt már így?


Tüneteim voltak és vannak, szóltam a dokinak, és mondta, hogy PCR lesz, fognak szólni és jönnek. Hát nem igazán akarnak kijönni, inkább behívnának, de szerintem ez sok szempontból sem oké.



2021. márc. 17. 15:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Családban nálunk is volt ilyen.

Mondta a doki hogy napok mire kijönnek és szintén pár nap az eredmény.

Vagy másnap be lehet menni időpontra (másik városba) és meg lehet várni az eredményt.

Nekünk az utóbbi jobban megfelelt.

2021. márc. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Már november elején így volt a lányommal, szerdától szombatig nem jöttek ki, aztán szóltak menjen tesztállomásra. Ha oké, ha nem, ez van.
2021. márc. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

És a szabályok, meg a felülfertőzés, meg a vezetés betegen, stb?

Én nem merem vállalni egyiket se

2021. márc. 17. 16:03
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerinted foglalkozik itt bárki bármivel is?

Csak maszk legyen rajtad!!!

2021. márc. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azon át kaptam el a vírust, ismerősömön is volt, 2 méterre álltunk egymástól legalább, és kizárólag vele találkoztam mostanában, szóval arról ennyit. 😂😂😂
2021. márc. 17. 16:33
 6/11 anonim ***** válasza:

Én sem úgy értettem ,hogy majd az megvéd...

Csak úgy tűnik más nem számít.

Némelyik olyan anyagból készült hogy szinte cigi is átfér rajta...

2021. márc. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szánalmas már az egész rendszer...

Elképesztő, hogy nem tudnak küldeni egy mentőt tesztelni. Pedig még állítólag motorokat is hadrendbe állítottak a célra.

Ennyire eldurvult a helyzet?

De az mit csináljon aki sehogy nem tud bemenni?

2021. márc. 17. 16:51
 8/11 anonim ***** válasza:

Mondom,vegyed fel a maszkot!

😄

2021. márc. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

mi lett végül?

ez azert fura mert engem meg nem engednek elmenni villamossal a tesztallomasra. igy varni kell a mentot majd kuldenek smst elotte par oraval Hogg onnantol ne egyek. a mentoszolgalattol hivtak es kikerdezes utan ezt mondtak

2021. márc. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kijöttek. Sajnos nagyon túlterheltek, de kijött egy hölgy, nagyon rendes volt, stb

Aki nem tud bemenni, legyen türelmes.

2021. márc. 25. 22:01
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!