Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek a 18-25 közötti...

Szerintetek a 18-25 közötti korosztály mikor fogja leghamarabb megkapni az oltást?

Figyelt kérdés

2021. márc. 18. 11:29
 1/10 A kérdező kommentje:
Van itt esetleg olyan fiatal, aki nem az egészségügyben tanul/dolgozik, de már megkapta valamelyik vakcinát?
2021. márc. 18. 11:30
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Tudok olyan körzetről, ahol már nekik is felajánlották a kínait. Amúgy szerintem a legoptimistább becsléssel május közepe-vége.
2021. márc. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
semmikor.. minden korosztály veszélyeztetettebbnek számít náluk.
2021. márc. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Én is ismerek olyat, aki megkapta.


Mivel a háziorvos akkor is kap vakcinát, ha egy darab idős sincs a praxisában, ezért aki jókor van jó helyen, az elé tud vágni a sornak...

2021. márc. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4-es És ez nem "bűncselekmény"?
2021. márc. 18. 11:41
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Bűncselekmény??? Mi???


A háziorvos kap 50 kínai vakcinát, hogy adja be akinek tudja. Ezt az utasítást kapja az operatív törzstől, vagy mittudomén kitől. Ő elkezdi hívogatni az embereket, és aki vállalja, annak beadja. Ezzel mégis mi a jogi probléma?


Orbán Viktort is beoltották, pedig az oltási tervben csak az 5. kategóriában szerepel, és még a 3.-kal (krónikus beteg idősek) sincsenek kész... Az oltási terv csak egy sajtpapír, ez már kiderült.

2021. márc. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is etikátlannak tartanám felvenni az oltást (és nem is tenném), de az a baj, hogy ha nem tudja eloltani a háziorvos, akkor a raktárban marad, mert a kormány képtelen megszervezni, hogy oda jusson több, ahol több kell.


Egyébként szerintem pár hét, és a regisztráltaknak szinte mind fel fogják ajánlani a sinopharm-ot.

2021. márc. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És aki Pfizert vagy Modernát akar? (24 éves vagyok és elsősorban az előbbinek örülnék leginkább)
2021. márc. 18. 12:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Október körül talán...
2021. márc. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

És mi a pék ....-nak küldenek vakcinahegyeket egy olyan orvosnak, akinek alig van idős betege és még azt is tudják, hogy közülük hány regisztrált.

Adathegyeken ülnek, még azt is tudják mikor fingottunk egy büdösebbet, de semmire nem használják az adatbázisaikat. Gyeplő a lovak között, kiküldenek amennyit gondolnak, úgyse tudja és akarja soha senki összefésülni, hogy miért úgy csinálják, ahogy, nem lehetett volna-e jobban.

2021. márc. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!