Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Anyámat behívták oltásra, ha...

Anyámat behívták oltásra, ha bemegyek vele és kérem hogy oltsanak be engem is soron kívül akkor van rá esély hogy megkapom?

Figyelt kérdés
Egy háztartásban élünk és sok COVID fertőzött volt a munkahelyen.

2021. márc. 21. 10:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja, mit veszíthetsz. Maximum nem és annyi.
2021. márc. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
54%

😂😂Ne törődj a sok IQ bajnokkal. Kérdezz rá, én is több embertől hallottam már hogy megkaptak olyanet, aki nem ment el.


Én is kaptam, munkahelyen, nem eü, se nem tanár, de nehogy már én érezzem xarul magam, mert nekünk a munkahely intézte.

2021. márc. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
12 mindenki úgy hullik el, ahogy megerdemli. 😂😂Te is.
2021. márc. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
66%

16


Sajnos nem.A gonosz emberek általában sokáig élnek és nem úgy hullanak el ahogyan azt megérdemelnek

2021. márc. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Szerintem megkapod, de nem lenne szabad, és nem is tisztességes, az biztos.
2021. márc. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
65%
Hogy intézi a munkahely? Nincs oltóanyag kereskedelmi forgalomban. Börtönbe kéne csukni aki ezt fű alatt intézi.
2021. márc. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ha egyszer az a cél, hogy mindenki be legyen oltva, akkor mi a retekért nem mindegy, hogy milyen korosztály az illető.? Ha szakemberek készítenének oltási tervet és nem dilettáns aktakukacok, csókosok, már sokkal több embert be lehetett volna oltani. És persze megfelelő oltópontokon, nem pedig tömeggyűlésen egymás hegyén hátán, hogy fertőzzék le egymást az emberek.
2021. márc. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

4#

"Vakcinában van hiány"


Eddig több mint 3 millió vakcina érkezett be, és 1,5 millió oltásnál tartanak. Azt mondta a Cecilia, hogy már nem tartalékolnak a második oltásra, mert folyamatosan érkezik az áru.

Vagyis 1.5 millió ott porosodik a hűtött raktárakban valahol!!


[link]

2021. márc. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
90%

18-as: annyival kiegszítenélek, hogy az a "porosodó" 1,5M oltás nem annyi, mert kb. 500 ezren megkapták a 2. adagot is, a friss szállítmányokat meg állítólag bevizsgálják:S

Nem akarom védeni őket, mert az oltási "rendszerük" egyértelműen sz*r, csak a tényszerűség kedvéért.

2021. márc. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

És itt hogyan gondolta sok idióta, hogy vasárnapra hívták a felét, erre majdnem mind odament 24 órával előbb?

[link]

2021. márc. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!