Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kelés a feneken és láz?

Kelés a feneken és láz?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Lenne egy olyan kérdésem hogy 4-5napja kijött mekem egy holyagos gennyes keles a fenekemen belül szinte felülről. Már az nap éjszaka mikor el kezdett fájni be is lazasodtam éjszaka és szörnyen fajt. Azota el telt 2-3nap és barátnőm el kezdte meg nyomkodni kicsit és meg indult a gennyes trutyi belőle és már két napja folyik. És az van a láz meg mindig meg van úgy ahogy de nem olyan szinten mint az első napokban fajas is van de sokkal jobb már nem faj annyira csak ugye folyik. És olyan kérdés lenne meg természetes ilyenkor a láz? Tudni kell zárójelbe írom sajnos hipohonder vagyok jó ideje volt egy vakbel műtétem jó pár éve és azota pánikbeteg is vagyok meg hipohonder gyogyszert nem szedek erre. Rá stresszelek nagyon tudom mer ismerem magam de a láz idegesít hogy ez ilyenkor természetes a gyulladás miatt e? Köszönöm a választ nagyon fontos lenne kapjak erről valami információt. (Kezelem ahogy tudom tetran kenoccsel a keles válaszokat várnám aki szán rá ki időt 19F

2021. márc. 21. 15:52
1 2
 1/14 alletta ***** válasza:
szerintem orvosnak kellene kitisztítani a sebedet. hamarabb tudna gyógyulni. a láz a gyulladás miatt természetes.
2021. márc. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Már a vége fele van szinte le ment az egész tisztul szépen rendesen torolgetve van minden ilyesmi csak a láz bosszant hogy van de akkor nem kell emiatt izguljak stresszeljek? Ahogy ki ment a genny a kelesbol az is elmúlik vele? Más panaszom nincs nem faj semmi szervem csak a láz meg a keles. Koszi a válaszod
2021. márc. 21. 16:02
 3/14 anonim ***** válasza:
szerintem a háziorvosodat hívd fel inkább, ő többet tud segíteni.
2021. márc. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Persze, hogy okozhat lázat, kéne rá antibiotikumot szedned, a sebre meg valamilyen antibakteriális krémet. És kérlek ne piszkáld, inkább ragaszd le lazán - géz, ragtapasz -, mielőtt elfertőződik.

Jobb lenne, ha látná orvos.

2021. márc. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm ez mindenkepp otthoni kezelést nyújt ugye nem kell menjek kórházba?
2021. márc. 21. 16:05
 6/14 alletta ***** válasza:

szakrendelőben is kitisztítják ambulánson. persze most nem tudom hogy működik ez.

szerintem is próbáld meg holnap felhívni a háziorvosodat.

2021. márc. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Értem de akkor nem kell meg ilyedjek úgy ahogy most vagyok nem lesz nagy probléma ha kezelem normalisan krémmel tisztitassal stb ami le lett írva. Egyébként zsebkendőt is be raktam köze nem er össze
2021. márc. 21. 16:12
 8/14 anonim ***** válasza:
Nagy probléma nem lesz, tarts sterilen, amennyire lehetséges. A szervezetünk azért nagyon okos, és löki ki magából az oda nem illő dolgokat. Kórházba szinte biztos, hogy nem kerülsz, már csak a vírus okán se.
2021. márc. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek további szép napot kívánok. Kezelem ahogy mondhatok és ahogy tudok
2021. márc. 21. 16:17
 10/14 anonim ***** válasza:
Gennykeltő baktérium van a sebben. Csak orvos tudja jól kitisztitani. Ez nem játék. A láz komoly bajt is jelezhet.El van már fertőzve lehet. Nem indult még el a píros csík?
2021. márc. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!