Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mikor oltják be a 60 éves apámat?

Mikor oltják be a 60 éves apámat?

Figyelt kérdés
Egyáltalán ő 60 évnél idősebbnek számit? Most ugye a 60 évnél idősebbek vannak soron. Apámnak rengeteg korabeli ismerőse megkapta már de neki még az értesítést sem küldték ki. Sajnos nem látható az oltási terv de azt látom, hogy állandóan dobálnak be újabb és újabb normálisnál veszélyeztetettebbnek nevezett csoportokat a 60+ évesek elé. Apám dolgozik, munkaköteles, szóval elvileg ez a része se kéne őt hátrataszítani a sorban. Van rá bármi esély, hogy április közepéig beoltják? Persze, azt mondják, hogy Húsvétig lebonyolítják de én ebben annyira nem hiszek.

2021. márc. 22. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Én is már bele fáradtam az oltásra várásra! Milyen oltási terv ez? Krónikus beteg vagyok én is, már mindenki kapott a környezetemben. Hivjátok fel a háziorvost,hàtha tud segíteni.
2021. márc. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A legrosszabb, hogy ő is megtehetné, hogy elmegy orvoshoz és diagnosztizálnak rajta néhány dolgot (lenne mit...) ami miatt előre kerülne de az a baj, hogy ő nagyon tart a vírustól és nem mer elmenni. De ahogy írod, nem is igazán számítana...
2021. márc. 22. 20:27
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Ha 1961.03.21 előtt született, akkor ő 60 éven felüli. Sokára. A 60 felettiek táborát erősíti, de ott a legfiatalabb. Akkor oltják, amikor már minden nála idősebbet beoltottak. Nem ezen a héten lesz.
2021. márc. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Nálunk még a 80 éveseket oltják.

Bp.

2021. márc. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Most nem azért, én tisztelem az időseket, de könyörgöm, már hónapok óta a 80.éveseket oltják! Mikor érnek már a végére?!
2021. márc. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jó azért ennyire nem rossz a helyzet. Kb azokat a 80 éveseket oltják most akik eddig egy barlangban laktak és nem értesültek a jelentkezésről. Az összes 80 éves soha nem is lesz beoltva, márcsak azért se mert vannak akik nem akarják. Szóval az tény, hogy most a 60+ okat oltják, de hogy milyen sorrendben (?)... Nagyon boldog lennék, hogyha tényleg befejeznék Húsvétig de az már csak 2 hét...
2021. márc. 22. 21:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Tévedsz kérdező!

Én pl. rögtön az elején jelentkeztem, majd amit kipostáztak azt a nyomtatványt is másnap visszaküldtem és sehol semmi, pedig 70 vagyok.

A körzeti orvosom azt mondta a telefonhívásomra, hogy még nem lát a listán és többnyire a még idősebbeket oltja, viszont -ő sem érti de- vannak a listán 30 körüli egészséges fiatalok is.

2021. márc. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Remélem egy-két hónapon belül, apukám is 60 és még mindig vár. Nagyon fáj ez mert én Angliában vagyok, anyukámat pár hónapja műtötték és idejöttem segíteni neki, és őt már majdnem egy hónapja beoltották. Remélem belejönnek, bár ha jól látom más európai országokhoz képest nem áll rosszul Magyarország.
2021. márc. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mai hír szerint a 60 felettieknek a 60 %-át oltották be eddig,

azaz több mint 3 hónap alatt.

Azt ígérték, hogy húsvétig minden 60 feletti be lesz oltva.

A matek szerint ez lehetetlen.

2021. márc. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!