Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van/volt olyan fiatalabb...

Van/volt olyan fiatalabb ismerősöd, aki a covid miatt intenzívre és/vagy lélegeztetőgépre került?

Figyelt kérdés
fiatalabb alatt értem: 18-60 közöttieket

2021. márc. 30. 12:59
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Nem ismerősök, de a kórházban, ahol dolgozom, tele van az ITO 35-50 közötti covidosokkal. De volt egy 21 éves is, aki meghalt.

Múlt héten egy terhest (a pontos korát nem tudom, de tekintettel arra, hogy terhes, valahol 15 és max 45 között lehetett) kellett átküldebi megyeibe, mert 80-at szaturált.


Fel lehetne végre fogni, hogy ez nem kamu.

2021. márc. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Egy 50 körüli férfi. 3 nap alatt meghalt.
2021. márc. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Nezzuk meg az elso valasz lepontozasat. Nagy baj van a homokba dugott fejekkel.
2021. márc. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

3-as, amikor lemertem írni párszor kiket ismerek, akik súlyosabban megjárták ezzel a szarral fidesznyiknek neveztek. Teljesen elborultak, én nem állok le velük vitázni. Az empátia legkisebb szikrája is hiányzik belőlük. Nemrég volt egy hír, hogy meghalt nagyon fiatal óvónő is ebben. Kíváncsiságból rámentem a hír alatti kommentekre. Nem kellett volna. :S


Közeli rokonom intenzíven volt, egészséges, fiatal férfi. Ismerős kisgyerek intenzíven volt, semi alapbetegség. Még írhatnám, de minek. Úgyis csak kapok valami privátot, hogy lefizettek, hazudok, fideszbirka vagyok, agymosott.

2021. márc. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Igen. 38 évesek. Ráadásul mindkettő kismama volt. Az egyik azóta is küzd az életéért. A másik jobban van de még nem tudni károsodott e a magzat.
2021. márc. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Azt nem értem, miért akarják elhallgattatni ennyire kegyetlenül az oltásellenesek-járványtagadók azokat akik ezeket le merik írni. Milyen érdekük fűződik hozzá, miért kell még jobban beletaposni az emberbe...
2021. márc. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Néhány napja mesélte egy ismerős, hogy a barátját lélegeztető gépre rakták a covid miatt, súlyos az állapota. Tegnap rakták ki a Facebookra, hogy elhunyt. Azt hiszem, 29-30 éves volt.
2021. márc. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, sajnálom :(
2021. ápr. 1. 14:07
 9/10 anonim ***** válasza:

Akiket arra rátesznek, azok a betegek sajnos nagy %-a meg is fog halni 😔

Nem ismerek eddig a környezetemben "komoly" covidost, csak olyat, aki sima influenzás volt.

Ja, de ismerek, neki 2 napra elment a szaglása, semmi több nem volt vele.

2021. ápr. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 P83 ***** válasza:

Igen, a szüleim.

60 évesek.

Apukám kifejezetten sportos és egészséges volt és pont ő nem élte túl 🙁

Anyu is borzalmas állapotban volt , de neki reagált a szervezete a gyógyszerekre.


Korábban unokatestvérem kapta el még az első hullámban, de ő enyhe tünetekkel megúszta.


Apu mellett mindenki meghalt gyakorlatilag.

50 éves, 35 és 34 éves srác is.



Az 1 és a 3-ik hullám között hatalmas a különbség.

A 3-ik hullámban lévő vírus fiatal egészséges embereket is megöli.


Jól megosztották az embereket így a két tábor vírus tagadók vs vakcina pártiak egymással “csatáznak” miközben azok akik ránk szabadították ezt a vírust elégedettek, hogy minden a terv szerint halad..

2021. ápr. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!