Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Előreláthatólag mikor várható,...

Előreláthatólag mikor várható, hogy sorra kerülök 20 évesen?

Figyelt kérdés
Azt sem tudom, hogy van-e krónikus betegségem. Enyhe magasvérnyomással vizsgáltak évekkel ezelőtt, de én egészségesnek tartom magam.

2021. márc. 30. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Én 24 vagyok, ne is várd, hogy egyhamar sorra kerülsz, a kormánynak aztán tök mindegy, az emberi élet csak egy statisztika.
2021. márc. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A nyugdíjasok pedig nagyon fontosak, ők termelik a GDP-t...
2021. márc. 30. 15:09
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Talán nyáron. Júniusnal hamarabb biztos nem.
2021. márc. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
2# én is fiatal vagyok és nagyon várom, hogy sorra kerüljek... jó volt ott, ahol azokat oltották, akik dolgoznak az öregek meg maradjanak otthon. Viszont jórészt az öregek kerülnek olyan állapotba, hogy kórházba kerülnek, szal azért is prioritás az ő oltásuk, hogy ne dugítsák már be az eü-t. A beoltottak nagy része öreg. Ha nem lennének ennyien beoltva gondold el most mi lenne... ugyanúgy vannak olyan kontaktjaik, akik megfertőzik őket, a világtól nincsenek elzárva, akik elvannak otthonokban azokat is megtizedelte a járvány, mert a látogatási tilalom ellenére is bejutott... és az oltottak is tovább adhatják, szóval ja. Oké most fiatalabb korosztály is van, de döntően meg mindig az öregek vannak a legtöbben. Na képzeld el, ha sok százezer, millió feletti oltatlan öreg lenne aki még bekerülhet. Abból szerintem magunkhoz se tudnánk térni. Más kérdés, hogy szerintem nagyon gagyi a járvány kezelés meg a kommunikáció így is, úgy is, de sajna az félholt öreg tömeg elkerülése a nyugati világban nagyon fontos.
2021. márc. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
22 leszek jovohonapban,es ma hivtak,hogy hetvegen oltanak. Igazabol nem ertem,miert,mert nincs kulonosebben kronikus betegsegem,csak inzulinrezisztencia,az meg nem hiszem h annak szamit. Annyi,hogy 3 honapos a babam,lehet a haziorvosom azt hiszi,szoptatok,pedig tapszeres,es senki nem is kerdezte. (Jelentkeztem,es igy kaptam ertesitot,nem jelentkezes nelkul. )
2021. márc. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Attól is függ hol laksz, van-e alapbetegséged, mikor regisztráltál és tököm sem tudja mi még. Én tudok olyat aki 60-65 közötti és még nincs beoltva. Nálatok az idősök hogy állnak? Érdeklődj, ha ők nincsenek akkor neked még nagyon sokat kell várni.
2021. márc. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Érdeklődtem, sajnos még nem végeztek velük.

De lehet, már el is kaptam:(

2021. márc. 30. 19:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg még mindig gyorsulni fog az oltások üteme, és az eddigi ütem alapján is már talán júniusban végeznek a regisztráltakkal. Ami a gyorsulás miatt még előrébb fog jönni. Persze ha még többen regisztrálnak a nálad idősebbek közül, amiatt meg későbbre kerülsz.
2021. márc. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Először úgy volt húsvétra oltják be a regisztraltakat, most meg május vége. Eszébe jutott egy rakás embernek a regisztráció és hat az öregek elsőbbséget élveznek. Na szerintem ebből se lesz semmi, főleg ha tényleg védettségi igazoláshoz kötnek majd ezt-azt. Akkor majd megint eszébe jut egy rakás embernek, hogy akkor inkább regisztrál. És persze, hogy az egészséges (vagy legalábbis betegségről nem tudó) 20-30as emberek kerülnek egyre hátrébb akkor is ha az elsők között regisztráltak.
2021. ápr. 1. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Érdemes érdeklődni a háziorvosnál. Nekem barátnőm beteg volt (nem Covid), ment a dokihoz és doki szólt hogy mehet oltakozni mert van még orosz vakcina. Mivel én is ugyanebben a körzetbe tartozom, felhivtam a dokit, és jeleztem hogy ha lesz kimaradt vakcina, akkor rám gondolhat. Mondta hogy van bőven, már mehetek is. (30-as vagyok, barátnőm 40-es)

Minden körzeti dokinak megvan hogy mennyi embert küldhet oltópontra. Ha nem tud elég idős embert össze szedni egy adott turnusba, akkor be lehet férni. Körzetenként változóak az esélyek.

2021. ápr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!