Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Üres fecskendőben van levegő?

Üres fecskendőben van levegő?

Figyelt kérdés
Covid oltásnál az első, amit beszúrtak elvileg üres volt,mert nem figyelte,hogy az egy oda készített fecskendő, amiben még nincs anyag, mert két emberből egyik se figyelt.. Van levegő az üres fecskendőben, lehet tőle bajom ha beadták? Meg attól is félek mi van ,ha az előző oltott fecskendőjét szúrta be meg mindentől..

2021. ápr. 1. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem. Először is nincs benne levegő, másodszor nem tudom hogy lehet üres fecskendővel beoltani valakit? Látszik, ha üres.
2021. ápr. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha levegő került volna a vénádba akkor valószínűleg nem a gyakorin irkálnál hanem lehet, hogy halott lennél már. Ezért szokták kicsit megnyomni a fecskendőt mielőtt beadják, hogy a maradék levegőt kiszorítsa a folyadék ami benne van. Ez az egyik, a másik meg az, hogy el nem tudom képzelni hogy lehet valakinek levegőt beadni anélkül hogy ne tűnne fel. Több mint valószínű hogy nem adtak be neked levegőt :D
2021. ápr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem a venamba, hanem izomba. Az orvosnak nem tűnt fel,hogy üres na vakcina, mert oda volt készítve, hogy majd felszívnak bele de ő meg csak beszúrta. De valószínűleg túlélemnde akkor is figyelhetnének jobban kicsit
2021. ápr. 5. 23:15
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
De figyelj már, amikor felszívsz valamit, akkor kifelé húzod a fecsi végét. Ergo ami kijött, azt tudod befelé tolni. Egy üres fecskendőt nem tudsz befelé tolni, mert eleve alapállapotban van. Ahhoz szándékosan kifelé kell húzni a fecsi végét, hogy utána vissza is tudd tolni. Ergo előtte valakinek ki kellett húznia, de miért tett volna ilyet, még véletlen esetén is hülyeségnek hangzik. Amúgy meg ha így is történt, semmi bajod nem lesz, mint írtad, nem vénába adják, izomból meg felszívódik és ennyi.
2021. ápr. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem de nem tudtam eddig, hogy hogy működik, mert nem láttam még fecskendőt és nem is használtam. De akkor megnyugodtam. Remélem steril volt és nem valaki másé bár az azért csak nem. Köszi a válaszokat
2021. ápr. 10. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!