Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 35 évesen nagyjából mikor...

35 évesen nagyjából mikor várhatom, hogy behívnak oltásra?

Figyelt kérdés

Még csak nagyjából 2 hete regisztráltam. Ez jelenthet valamit?

Kapott már valaki oltást aki velem egykorú?



2021. ápr. 6. 08:45
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

35 vagyok, december közepén regisztráltam. Már bő 1 hónapja kaptam levelet postai úton, h hamarosan keresni fognak időponttal oltásra, mert krónikus betegségem van. Azóta se hívtak.

Biztos függ attól is, hogy az adott házidokinál/körzetben milyen a kor/betegség összetétel... Addig kavargatták a prioritást, hogy tolódott az oltásom szerintem... Mert közben előrevették a tanárokat stb-stb.

Várom a sorom, egyszer odaérünk. :)

2021. ápr. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Április végéig elvileg az összes jelenleg regisztrált személyre sor kerül, aztán elfogynak a regisztráltak, és kell majd valami kampány.
2021. ápr. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kampányolni!Sok sikert hozzá!🤭
2021. ápr. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
68%
Én is 35 vagyok. Már a legelső napon regisztráltam és nagyszombaton hívott a háziorvosom, hogy kaphatok AstraZenecat. Gondolom azon is múlik, hogy ez az oltóanyag nem annyira népszerű. Szerencsém volt a körzetemmel is valószínűleg. Ebben a hónapban már sokkal több Pfizer vakcina fog érkezni. Elvileg minden regisztrált hamar sorra fog kerülni, pláne, ha nem válogat a vakcinák között.
2021. ápr. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

32 vagyok. Év elején regisztráltam, már megkaptam mindkettôt. A férjem másik orvoshoz tartozik, nálam hamarabb regisztrált, idôsebb nálam 10 évvel, és a héten kapta meg az elsôt

Háziorvosa válogatja, hogy haladnak...

2021. ápr. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A 4-est miért pontoztátok le?
2021. ápr. 9. 20:29
 7/8 A kérdező kommentje:
Még mindig nem hívtak... :(
2021. ápr. 19. 12:47
 8/8 anonim ***** válasza:

En kb jan-febr. regisztraltam es elozo het szerdan kaptam az elso szputnyikot, 25 vagyok

Attol is fugg h ki mennyire valogatos ha vki elutasitja haladnak tovabb, meg h annal a haziorvosnal milyen gyorsan fogynak el a nyuggerek

2021. ápr. 20. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!