Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért van mostanában ennyi...

Miért van mostanában ennyi kórháztűz?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hónapban három esetről számolt be a híradó.

És mindig covid osztályokon.

Esetleg az oxigénpalackok ilyen kiszámíthatatlanok?


2021. ápr. 6. 23:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hanem a bagós betegek.
2021. ápr. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ma híradóban azt mondták, hogy vélhetően dohányzás vagyis csikk miatt keletkezett a tűz, vizsgálják.


Covid osztályon dohányzás, nekem furcsának tűnik.

2021. ápr. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Annyira nem furcsa, miért ne bagózhatnának?
2021. ápr. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintem is furcsa, mert egyrészt a tüdőt eléggé lerombolja a covid, szerintem az utolsó amire ilyenkor vágyik az ember, az a cigi. Másrészt csak a súlyos esetek kerülnek kórházba, akiknek gyenge vagy közepes tüneteik vannak, azoknak azt mondják hogy maradjanak otthon és szedjék azt a fura nevű gyógyszert (favi-akármi). Nehezen tudom elképzelni hogy egy lélegeztetőgépen lévő beteg rágyújt, miközben mesterséges altatásban tartják.
2021. ápr. 6. 23:45
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Azért sem amit a kérdező írt, másrészt ha viszonylag jól vannak és cigiznének, kimenni nem mehetnek a kórteremből a fertőzésveszély miatt, így csak bent van rá lehetőség, de ha meg többen vannak bent (többen voltak a híradás szerint) akkor az egyik csak szólna, hogy oltsa el azt a csikket, mert ott füstöl.
2021. ápr. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltak lélegeztetőgépen, nem intenzív osztályokon volt a tűz.
2021. ápr. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egyiknél azt mondta egy ott dolgozó, hogy le volt kötözve egy beteg, az egyik kezét ki tudta szabadítani, a másikról pedig gyújtóval megpróbálta leégetni a kötést, így lett tűz
2021. ápr. 7. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

Nem intenzíven volt a tűz, és Fehérváron egy tv gyulladt ki.

Nem kell összeesküvés elméleteket gyártani.

2021. ápr. 7. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8 hol látod az összeesküvéselméletet?

Érdekelt hogy miért hallani mostanában ilyen sok kórháztűzről. Szokatlan és megrázó már a harmadikról hallani ilyen rövid időn belül.

Az egyikbe pont a tűz előtt egy nappal vittük édesanyámat (szerencsére csak egy kontrollra, nem kellett befeküdnie). És azóta is ez kísért, hogy még jó hogy nem aznap voltunk ott és nem kellett átélnie.

2021. ápr. 7. 09:02
 10/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem volt összeesküvés elmélet szerintem sem. Inkább kevés infó, de az oldal célja meg a kérdezés. Így másabb a helyzet, 3 tűz, 3 különböző ok, mint kiderült a válaszokból.
2021. ápr. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!