Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mehetek alapozóban bőrgyógyász...

Mehetek alapozóban bőrgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Kb 1,5 éve voltam bőrgyógyásznál a pattanásaim miatt. Adott rá valamiket de ennyi időnyi használat után sem működnek szóval arra gondoltam hogy a közeljövőben el kéne mennem újra hátha ad valami gyógyszert végre ilyen hülye krémek helyett. Viszont utcára csak alapozóban megyek mert utálom a bőröm. Arra gondoltam hogy itthon csinálok a bőrömről pár képet különböző szögekből ahol látszik a probléma. Ez így megfelelő lesz a bőrgyógyásznak?

2021. ápr. 7. 01:22
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Azért egy szál alapozóban még nyáron sem indulnék el, nemhogy most, amikor reggel még havazott is...!:)


Mi van, ha viszel micellás lemosót, ott nála letörölsz mindent, majd kifelé menet a mosdóban újravakolsz.(?) Bár a maszkban csak a szemed látszik, pláne ha a homlokodat is takarja a hajad (frufru vagy valami..).

2021. ápr. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ez viccnek is rossz. Borgyogyasz alapozoban... Ha mas testreszed mutatod, akkor.
2021. ápr. 7. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne, én is bukósisakban megyek be a fogorvoshoz, de mindig lerajzolom a fogaimat neki. 😁 Ennél hülyébb kérdést még nem olvastam itt, pedig erős a mezőny.
2021. ápr. 7. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De csinálnék róla képet amin látszódik a bőröm. Semmi kedvem utána 20 percet azzal szarakodni hogy újracsináljam a sminkem főleg úgy hogy csak ott van tükör ahol a csapok vannak szóval mindenki végignézné ahogy sminkelek. Nem tudok úgy sminkelni ha néznek/ott vannak körülöttem még akkor sem ha a barátaim azok úgy meg főleg nem ha ismeretlenek.
2021. ápr. 7. 18:16
 5/6 anonim ***** válasza:

De édes szívem, MASZK viselése kötelező.

Mondd, mi látszik úgy a bőrödből?

Semmi. Semmi,de semmi. Ne parázz már marhaságokon, de tényleg.

A Miss Universe döntőjére kell az alapozó, meg ha randizni mész, akkor is kenjed ha attól leszel szexibb kisugárzású, de ugye nem a bőrgyógyit akarod felszedni?:)


Na de én aztán nem fogok itt veled vitatkozni, azt csinálsz amit akarsz, csak legyél egészséges meg mosolygós, a többi nem számít. Ölel: Öreganyád.(39)

2021. ápr. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 pont a homlokomon a legrosszabb ami kilátszik a maszkból mivel nincs frufrum és nem is fogok vágatni.
2021. ápr. 7. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!